יום ראשון, 22.05.2022 שעה 07:24

אחרי הסערה הביטחונית: אוסטרליה תצא לפקיסטן

נבחרת הקריקט תערוך סבב הופעות במדינה המוסלמית לראשונה מזה כ-24 שנים. בספטמבר הגיעה נבחרת ניו זילנד, אלופת העולם, אך נטשה בשל התראה ביטחונית

|
נבחרת הקריקט של אוסטרליה (רויטרס)
נבחרת הקריקט של אוסטרליה (רויטרס)

ימים ספורים לפני שאוסטרליה תפגוש את פקיסטן במסגרת חצי גמר אליפות העולם בקריקט, הכריזו שני האיגודים על סבב משחקים שיערכו האוסטרלים במדינה המוסלמית בחודשים מרץ ואפריל לראשונה מזה כמעט 24 שנים. לכאורה מדובר בחדשות רגילות לחלוטין, אך עבור הפקיסטנים מדובר בפיצוי קטן בעקבות אירועי ספטמבר האחרון. כאמור, לפני כחודשיים, נבחרת ניו זילנד, אלופת העולם המכהנת, הגיעה לפקיסטן לסבב משחקים, אך ברגע האחרון נטשה בעקבות התראה על אירוע ביטחוני. כעת, תגיע שכנתה של ניו זילנד לסבב משחקים משלה.

"אוסטרליה היא אחת הנבחרות האיכותיות שיש והיא משחקת בחצר האחורית שלנו בפעם הראשונה מזה 24 שנים. זו תהיה חוויה מיוחדת לאוהדים", אמר יו"ר איגוד הקריקט הפקיסטני, רמיז ראג’ה, בהודעה הרשמית. "זו תהיה הזדמנות מצוינת עבור שחקני הקריקט של נבחרת אוסטרליה, לא רק לשחק באולמות האייקוניים שלנו, אלא גם להרגיש וליהנות מהכבוד, האהבה והאירוח שהמדינה הנהדרת הזו מציעה”.

מנכ"ל איגוד הקריקט האוסטרלי, ניק הוקלי, הודה למקבילו הפקיסטני על מאמציו לסדר את ענייני הלוגיסטיקה, האבטחה והקורונה, כדי שהביקור יוכל להתקיים כמתוכנן. "הבטיחות והרווחה של השחקנים והצוות שלנו נשארים בראש סדר העדיפויות שלנו", אמר הוקלי. "נמשיך לעבוד עם ה-PCB (האיגוד הפקיסטני) ועם הסוכנויות הרלוונטיות כדי להבטיח שיוקמו סידורים מתאימים ומספקים לביקור שלנו בפקיסטן".

המשחקים יתקיימו בחודשים מרץ ואפריל וייערכו בערים קראצ’י, ראוולפינדי ולאהור. מארק טיילור הוביל את אוסטרליה לניצחון 0:1 בפעם האחרונה ששיחקה בפקיסטן ב-1998. מאז פקיסטן אירחה את אוסטרליה ארבע פעמים במקומות ניטרליים, בסרי לנקה ובאיחוד האמירויות.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב