יום שני, 08.08.2022 שעה 22:17

שחייני הפראלימפית פתחו את יום המסחר בבורסה

אחרי שלל ההישגים אליהם הגיעו בטוקיו, הנבחרת שכוללת את מליאר ודדאון פתחה את המסחר בבורסה לניירות ערך. בירנבאום: "שוק ההון מעניין גם אותם"

|
נבחרת השחייה הפראלימפית (יוראי ליברמן)
נבחרת השחייה הפראלימפית (יוראי ליברמן)

חברי נבחרת השחייה הפראלימפית של ישראל פתחו היום (ראשון) את המסחר בבורסה לניירות ערך לרגל זכייתם במדליות זהב, כסף וארד במשחקים הפראלימפים בטוקיו 2020 ולקראת יציאתם לאליפות העולם.

הנבחרת זכתה בשמונה מדליות שכללו שש מדליות זהב, אחת כסף ואחת ארד. בפתיחת המסחר הבוקר השתתפו הזוכים במדליות, מארק מליאר ועמי דדאון ונבחרת השחיינים, מאמן נבחרת השחייה, יעקב ביננסון ויו"ר הוועד הפראלימפי, אלי בירנבאום.

יו"ר הועד הפראלימפי, אלי בירנבאום, אמר: "אנו מודים להנהלת הבורסה לניירות ערך על ההזדמנות לפתוח את יום המסחר, אשר חושפת את הספורט הפראלימפי ואת האלופים שלנו לקהל הרחב ומקדמת את הרוח הפראלימפית שמאופיינת בנחישות, מצוינות והתגברות על מגבלות הגוף, ויש לזכור שבנוסף להיותם ספורטאים, מדובר פה באנשים צעירים וסקרנים שהנושא הכלכלי, שוק ההון וניירות ערך, מעניין גם אותם".

איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה, אמר: "אנחנו גאים ונרגשים לארח את נבחרת השחיינים הפראלימפים של ישראל. התחרות ברמות האלה, מצריכה הרבה מעבר למקצועיות ואופי. זוהי יכולת מנטלית ברמה הכי גבוהה שיש ומחויבות אדירה של הנבחרת. מתוך תשע המדליות של ישראל בטוקיו 2020, שמונה הביאו השחיינים הפראלימפים, ואני בטוח שתמשיכו להצליח ולהביא לנו הרבה כבוד ומדליות נוספות גם בהמשך. אני מאחל לנבחרת בהזדמנות זו הצלחה רבה לקראת אליפות העולם שתתקיים בקרוב".

עוד הגיעו לכבד את האירוע יו"ר ההתאחדות הישראלית לספורט נכים רו"ח אהוד רצאבי, ד"ר אורית שטיין רייזנר מנהלת בית החולים רעות ת"א, המאמץ את נבחרת השחייה הפראלימפית, פרופ' רפי חירותי רופא הנבחרת ונציגי בית הסיפר היסודי 'גליל ים' מהרצליה הלומדים על הספורט הפראלימפי במהלך כל השנה ואיתם מנהלת בית הספר איריס אורן.

בניון, ברדה, ועוד מקבלים תעודות קורס פרו
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו