יום שלישי, 05.07.2022 שעה 15:30

אליאנץ ממשיכה לתרום למועדוני ספורט בבריטניה

ענקית הביטוחים ממשיכה במסע התרומות שלה ברחבי הממלכה כשתרמה בפעם השנייה 50,000 פאונד ל-37 מועדונים, וכבר הודיעה על סבב נוסף שיתקיים ב-2022

|
אליאנץ (רויטרס)
אליאנץ (רויטרס)

חברת הביטוח הענקית, אליאנץ, ממשיכה להעניק תרומות למועדוני הספורט ברחבי בריטניה  באמצעות יוזמת “Allianz Sports Fund”. במסגרת היוזמה, אליאנץ תעביר 50,000 פאונד כאשר כל מועדון מבין 37 המועדונים שנבחרו יקבל ממנה 500-3,000 פאונד. בנוסף למימון הכספי, כל מועדון יקבל מהחברה גם חבילת ציוד ספורט.

מדובר בעצם בסיבוב השני שאליאנץ תורמת למועדוני ספורט ברחבי הממלכה, אחרי שבסיבוב הראשון מוקדם יותר השנה החברה תרמה 50,000 פאונד גם כן ל-42 מועדוני ספורט.

המטווחים של החברה בוחרים בעצמם לאילו מועדונים יינתנו הכספים, כאשר רובם נמצאים בפרברי בריטניה ולא בערים המרכזיות וחלק רב של המועדונים אף משתף בעלי מוגבלויות. החברה כבר הודיעה כי תעשה סבב נוסף של תרומות ב-2022.

“למטווחים שלנו יש קשרים מקומיים נהדרים ואנו שמחים מאוד לתמוך בקהילות המקומיות בבריטניה באמצעות ספורט”. אמרה ראש תחום המותג והאחריות החברתית של “Allianz Insurance”, קרולין ריץ'. "אנו מקווים שאנשים ייהנו מזמנם במועדוני הספורט המקומיים הללו, שלעתים קרובות כל כך מספקים לא רק פעילויות אלא מרחב לכל הקהילה, הוסיפה ריץ’.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו