יום שלישי, 25.01.2022 שעה 19:04

אמיר אוחנה: אם לא תהיה ברירה, כל העסק יתפרק

מנכ"ל עמותת מכבי ציון שדרות חושש לעתיד המועדון מהדרום לאחר הניתוק עם העירייה: "ללא תמיכה, יהיה קשה להמשיך ולהתקיים כך. נשארנו לבד במערכה"

0 תגובות |
האולטרס של שדרות (באדיבות אורי גבאי - דין וחשבון)
האולטרס של שדרות (באדיבות אורי גבאי - דין וחשבון)

ההצגה לא חייבת להמשך, לפחות בכל הקשור לעמדתה של עיריית שדרות באשר להמשך דרכה של מכבי ציון שדרות. הקבוצה לה היסטוריה ארוכה שנים, שהייתה קרובה בשנים האחרונות לעלייה לליגה א', תוקצבה עד השנה על-ידי העירייה, אך זו החליטה להקים את מועדון כדורגל שדרות, קבוצה חדשה בתמיכתה, ומצבה של קבוצתו של אמיר אוחנה נותר בכי רע.

אוחנה, מנכ”ל עמותת מכבי, ומי שאחראי, בין היתר, גם על הקבוצה הבוגרת של מכבי ציון שדרות, טוען שהמצב שברירי: "באין תמיכה מעיריית שדרות, יהיה קשה להמשיך ולהתקיים כך”.

כפי שפרסמנו בעבר, העירייה החליטה לסיים את ההתקשרות עם עמותת 'מכבי' ולפתוח קבוצת כדורגל חדשה בעיר. בספטמבר, המועדון אף פתח עצומה להציל את הקבוצה הבוגרת מהמצב אליו נקלעה בעל כורחה, אך בפועל כלום לא עזר. נכון להיום, אחרי שמונה מחזורים, הקבוצה הירוקה מצאה עצמה במקום השמיני והלפני אחרון בטבלה, עם שישה הפסדים.

אמיר אוחנה (באדיבות אורי גבאי - דין וחשבון)אמיר אוחנה (באדיבות אורי גבאי - דין וחשבון)

מכבי שדרות החלה להתמודד עם בעיות כלכליות. בין השאר מדובר בביוב צף על פני כר הדשא ומחלקות נוער שמתאמנות במתקן הישן, בעוד קבוצות אחרות מקבלות את המתקן החדש בעיר ללא בעיה. "החליטו לייבש את העמותה. יש לנו תשע מחלקות צעירות, קבוצה בוגרת ועוד ענפי ספורט אחרים שאנחנו אחראיים עליהם ואין תמיכה. נשארנו לבד במערכה", אמר אוחנה.

כעת מכבי ציון שדרות, שגם כך מתמודדת עם סגל שחקנים צעיר במיוחד, נמצאת במצב קשה בכל החזיתות. "היו אוהדים, הייתה תמיכה למועדון, כמעט ועלינו ליגה, אבל בעירייה החליטו לפתוח קבוצת כדורגל חדשה ולתמוך אך ורק בה. מבחינתה, שנתמודד עם מה שיש או שנסגור. אנחנו נתמכים כרגע בידי כספים של הטוטו, תקציב שנותר לנו ותרומות. אבל לאורך זמן, זה פשוט לא ישרוד. חייבים את הבסיס של העירייה כדי לקיים את הפעילות. זו פוליטיקה ברמה הכי נמוכה שיש".

אוהדי מכבי ציון שדרות (באדיבות אורי גבאי - דין וחשבון)אוהדי מכבי ציון שדרות (באדיבות אורי גבאי - דין וחשבון)

עם בוא הפגרה בליגה ב', במועדון הוחלט לשחרר שני שחקנים בעקבות המצב הקשה: "היינו צריכים להיפרד מצמד בלמים שלנו. להביא שחקנים חדשים עכשיו זה משהו מאוד קשה, יש כאן הרבה חיילים צעירים שמגיעים לשחק. אני חייב לקחת את האחריות הזו עליי שהמועדון הזה ימשיך להתקיים, עד שתגיע הישועה ממקום כזה או אחר, עד אשר העירייה תתעשת. אני מאוד מקווה לא למצוא את עצמי בליגה ג' בעונה הבאה או חלילה מפורק בגלל נושאים שאינם קשורים בכדורגל. בסופו של דבר, זו פגיעה בילדים הצעירים תחת המחלקה שלנו. הם דור העתיד. מדובר באחת המחלקות הגדולות באזור".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30