יום שבת, 27.11.2021 שעה 20:05

פדרר: השיקום הולך טוב, מקווה לחזור בקרוב

השווייצרי התראיין לסקיי ספורט איטליה ודיבר על ההחלמה: "שיקום לא כיפי, אני מתקדם לאט והגבתי בצורה חיובית". וגם: דעתו על העונה של ג'וקוביץ'

0 תגובות |
רוג'ר פדרר (רויטרס)
רוג'ר פדרר (רויטרס)

אחד הטניסאים הגדולים בהיסטוריה, רוג’ר פדרר, התראיין היום (שני) לסקיי ספורט איטליה. הטניסאי בן ה-40 שמתמודד עם פציעה בברך חשף את תהליך השיקום שלו לפני החזרה המיוחלת למגרשים בעשור החמישי לחייו.

פדרר אמר: “אני מרגיש טוב. אני מחלים ולא היו לי נסיגות בתהליך ההחלמה. אני משתפר בכל יום, מרגיש חזק ומתרגש לקראת האתגרים הבאים. שיקום אף פעם לא כיפי, אבל הגבתי בצורה חיובית. אני מקווה לחזור בקרוב, אבל צריך סבלנות לאורך כל התהליך. שיקום לוקח זמן ואני מתקדם צעד אחרי צעד. הולך לי טוב עכשיו, אז אני שמח”.

רוג'ר פדרר (רויטרס)רוג'ר פדרר (רויטרס)

השווייצרי הרחיב: “הגרוע ביותר מאחוריי. יהיה אתגר, אני רוצה לחזור לאימון פיזי ולמשטח בקרוב, אבל צריך סבלנות. אני רוצה לחזור לגביע לייבר שייערך ב-2022 בלונדון. עברתי את התהליך של ההחלמה גם בשנה שעברה והופתעתי מזה שהוא הלך לי בקלות, כי אני יודע שזה קשה לספורטאים”.

פדרר התייחס להפסד של נובאק ג’וקוביץ’ בגמר ה-US אופן, שמנע ממנו לזכות בארבעת המייג’ורים בשנה אחת: “אני חושב שזה אפשרי. נובאק, אני ורפאל נדאל היינו קרובים מאוד, אבל צריך קצת מזל וחוזק בשביל זה. מעניין אותי מה רוד לייבר חשב כשהוא ראה את נובאק מהשורה הראשונה בגמר אליפות ארצות הברית. מה שנובאק עשה השנה יוצא דופן”.

פדרר, שזכה ב-20 גרנד סלאמים בעבר, התמודד עם פציעות לאורך כל עונת הטניס האחרונה. הוא לא השתתף בשני הטורנירים שנערכו על משטחים קשים, אבל הגיע לרבע גמר ווימבלדון ולסיבוב הרביעי של הרולאן גארוס.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30