יום שני, 25.10.2021 שעה 05:07

בית"ר גן יבנה ודגו הובסו 6:1 מול סיטי אשדוד

סיבוב ב' בגביע המדינה: קבוצתו של ברוך דגו הושפלה בביתה, ליאור עדיקא כבש צמד במ.כ. ירושלים ב-1:2 על מכבי ערד. אחווה ריינה ניצחה 0:4 את יפיע

ליגות נמוכות 21-22
 ליגה א צפון 
173-147עירוני טבריה1
131-57מ.ס. צעירי טייבה2
138-77מכבי טמרה3
124-77הפועל בועיינה4
117-137מ.ס. צעירי כפר קנא5
119-147מ.ס. טירה6
119-87הפועל בני ערערה7
109-147הפועל הרצליה8
1010-127הפועל כאוכב9
108-107הפועל כפר-קנא10
910-57הפועל בני פרדיס11
89-107מ.ס רובי שפירא12
89-97הפועל בני זלפה13
88-67מכבי צור-שלום14
712-97הפועל מגדל-העמק15
716-57הפועל איכסל16
410-47עירוני נשר17
414-47הפועל ב.א.גרבייה18
 ליגה א דרום 
177-167מ.כ. ירמיהו חולון1
153-117הפועל כפר שלם2
142-127הפועל מרמורק3
147-137מ.ס. דימונה4
144-87מכבי קביליו יפו5
1210-147מ.כ. מכבי אשדוד6
119-117מכבי יבנה7
96-117מכבי שעריים8
97-77שמשון כפר קאסם9
814-77הפועל אשקלון10
710-87שמשון תל אביב11
78-57מכבי הרצליה12
710-67הפועל אזור13
610-86בני לוד14
69-47הפועל בקעת הירדן15
211-56בני אילת16
017-57א.ס. נורדיה ירושלים17
-115-87מ.ס. עירוני כסייפה18
לוח משחקים
  • הפועל בני זלפה
  • שישי, 29/10, 00:00
  • הפועל מגדל-העמק
  • הפועל בני פרדיס
  • שישי, 29/10, 00:00
  • מ.ס. טירה
  • מכבי טמרה
  • שישי, 29/10, 00:00
  • הפועל הרצליה
  • הפועל ב.א.גרבייה
  • שישי, 29/10, 00:00
  • מ.ס רובי שפירא
  • מ.ס. צעירי טייבה
  • שישי, 29/10, 00:00
  • הפועל איכסל
  • הפועל בועיינה
  • שישי, 29/10, 00:00
  • הפועל כאוכב
  • עירוני טבריה
  • שישי, 29/10, 00:00
  • הפועל כפר-קנא
  • מ.ס. צעירי כפר קנא
  • שישי, 29/10, 00:00
  • הפועל בני ערערה
  • מכבי צור-שלום
  • שישי, 29/10, 00:00
  • עירוני נשר
  • הפועל בקעת הירדן
  • שישי, 29/10, 00:00
  • מכבי שעריים
  • א.ס. נורדיה ירושלים
  • שישי, 29/10, 00:00
  • בני אילת
  • מ.ס. עירוני כסייפה
  • שישי, 29/10, 00:00
  • מ.כ. מכבי אשדוד
  • מכבי יבנה
  • שישי, 29/10, 00:00
  • מ.כ. ירמיהו חולון
  • מכבי הרצליה
  • שישי, 29/10, 00:00
  • הפועל אשקלון
  • הפועל אזור
  • שישי, 29/10, 00:00
  • בני לוד
  • מכבי קביליו יפו
  • שישי, 29/10, 00:00
  • הפועל כפר שלם
  • שמשון כפר קאסם
  • שישי, 29/10, 00:00
  • מ.ס. דימונה
  • הפועל מרמורק
  • שישי, 29/10, 00:00
  • שמשון תל אביב
0 תגובות |
ברוך דגו (באדיבות יונתן גינזבורג)
ברוך דגו (באדיבות יונתן גינזבורג)

רוב משחקי סיבוב ב' במסגרת גביע המדינה לכדורגל יצאו היום (שלישי) לדרך. אם לדייק, 35 במספר. הרכש החדש של המכתש גבעתיים, משה חוגג, השכיל להשחיל מסירה מדויקת בבישול ראשון העונה במדי הקבוצה, שניצחה די בקלות את הפועל נווה גולן, בתוצאה 1:6. חוגג נכנס כמחליף בדקה ה-80 למשחק, כשהחליף את מור חוזז (אח של מתן). בית"ר גן יבנה, קבוצתו של ברוך דגו, הושפלה בביתה בתוצאה 6:1. ליאור עדיקא, הרכש החדש של מ.כ. ירושלים, החל לפרוע שטרות, כשכבש צמד בניצחון 1:2 על מכבי ערד.

ליאור עדיקא (צילום אייל עמר)ליאור עדיקא (צילום אייל עמר)

במשחקים נוספים, אחווה ריינה, הקבוצה החדשה של מוחמד בסול וסמיר עיסא כמנהל מקצועי, עושה חיים קשים לכולם והיום ניצחה 0:4 את הפועל יפיע. מומו אלבז כבש צמד, רמי חנפה ומוחמד טאהא התכבדו בשער אחד כ"א. הפועל בני אשדוד הביסה את הקבוצה החדשה של מוטי לוי, מכבי רחובות, בתוצאה 0:3. אחווה כפר מנדא הפתיעה את איחוד בני שפרעם וניצחה אותה 0:1 משער של מחמוד יוסף. במשחק מטורף, בית"ר מ.א. מטה בנימין הפסידה 5:4 לבני הרצליה. הפועל בני בענה הביסה את משגב בתוצאה 2:8, עם שלושער לפאדי בדארני. אחמד דרויש כבש צמד, יאמין כנעאן, אחמד מיעארי והמחליף מוחמד חסארמה כבשו שער אחד כ"א. צימקו למשגב: אמל מריסאת ומוחמד זבידאת.

רחובות נגד בני אשדוד (באדיבות יונתן גינזבורג)רחובות נגד בני אשדוד (באדיבות יונתן גינזבורג)

תוצאות היום, במסגרת סיבוב ב' בגביע המדינה בכדורגל:

אחוה ריינה – הפועל יפיע 0:4.

מועדון כדורגל ערד – מועדון כדורגל ירושלים 2:1.

בית"ר מ.א. מטה בנימין – בני הרצליה 5:4.

מכבי רחובות – הפועל בני אשדוד 3:0.

מועדון כדורגל אור עקיבא – מכבי קריית ים 1:2.

מ.כ. אחווה כפר מנדא – איחוד בני שפרעם 0:1.

הפועל דיר חנא – מכבי עירוני יפיע 3:0.

אחווה כפר מנדא (באדיבות הקבוצה)אחווה כפר מנדא (באדיבות הקבוצה)

הפועל בני בענה – מ.כ סלמה משגב 2:8.

מכבי אחווה פרדיס – הפועל עין סהלה 3:2 (בתם הארכה).

מועדון כדורגל מיתר – בני ירוחם 3:1.

המכתש גבעתיים – הפועל נווה גולן 1:6.

מ.כ. צעירי טירה – הפועל רמת ישראל 0:3.

מ.ס. כפר כמא – הפועל טירת כרמל 0:2.

אהלי טמרה – מכבי עין מאהל 0:3.

הפועל טירת שלום – בית"ר יבנה 4:0.

מ.ס. בני יפו – הפועל קלנסואה 4:2 בפנדלים (2:2 אחרי הארכה).

איחוד בני כפר קרע – מ.כ. סנדלה גלבוע 2:3 (בתם הארכה).

מכבי רמלה – הפועל מבשרת ציון 0:4.

מכבי קריית מלאכי – מ.ס. שיכון המזרח 2:0.

מ.ס. פרדס חנה כרכור – איחוד בני באקה 2:1.

בית"ר כפר כנא – מ.ס. שפרעם 1:5.

בית"ר גן יבנה – סיטי אשדוד 6:1.

גן יבנה נגד סיטי אשדוד (יונתן גינזבורג)גן יבנה נגד סיטי אשדוד (יונתן גינזבורג)

הפועל אורנית – מכבי גבעת שמואל 6:5 בפנדלים (2:2 בתם הארכה).

מכבי אחי איכסאל – מ.ס. טירת כרמל 2:0.

עירוני אריאל – מ.ס. נתניה 1:2 בתם הארכה.

אליצור יפו ת"א – שיכון ותיקים ר"ג 1:5.

הפועל כפר קאסם – הפועל הוד השרון 0:2

הפועל עירוני צפת – הפועל עירוני כרמיאל 2:1

מכבי אור יהודה – מכבי השקמה רמת חן 4:0

בית״ר אשדוד – הפועל בני כסייפה 1:7

מועדון ספורט כרמל חיפה – מכבי ברקאי 2:6

מכבי ספרטק רמת גן – בני יהוד 3:0

הפועל מטה יהודה – עוצמה באר שבע 4:1

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי