יום שני, 25.10.2021 שעה 04:13

האם תאמינו לגרסת היוטיובר שהרס את הרכב הזה?

הספרדי הרס בתאונה אסטון מרטין בשווי 180 אלף אירו, שבוע לאחר שקיבל אותו. הוא הואשם בנהיגה בשכרות אך הציג גרסה משלו. הצביעו האם אתם מאמינים לו

1 תגובות |
סלבה ורכבו שבוע לפני התאונה (אינסטגרם)
סלבה ורכבו שבוע לפני התאונה (אינסטגרם)

“אני הולך להיעלם בתקופה הקרובה, אני צריך לקחת קצת אוויר, אני עובר גיהנום”. אלו מילותיו של אחד מהיוטיוברים המפורסמים ביותר בספרד סלבה ורדוגו עם 5.6 מנויים וחצי מיליארד צפיות ב-YouTube, עם 1.7 מיליון עוקבים באינסטגרם וקרוב למיליון עוקבים ברשת TikTok. 

רק כדי לעשות סדר, לא מדובר כאן בהפסקה מכל התהילה ומקהל מעריציו אשר עוקב אחריו ללא הפסקה – מדובר בהפסקה כדי להבין איך ברגע אחד חייו של ורדוגו השתנו לחלוטין.

בתאריך ה-25 ביולי (שבת שעברה) הוא עבר תאונת דרכים באנדורה עם ה-Aston Martin Vatage שלו בשווי 180 אלף אירו – מכונית אותה קיבל רק שבוע קודם לכן. זו היתה שעת לילה וחברתו נינה היתה עמו ברכב, ולמרות שהמכונית נהרסה חלוטין, למרבה המזל אף אחד מהם לא נפגע בצורה רצינית.

סלבה וחברתו נינה. מזל שיצאו מזה בשלום (אינסטגרם)סלבה וחברתו נינה. מזל שיצאו מזה בשלום (אינסטגרם)

היוטיובר בן ה-22 ממלאגה נמצא חיובי בבדיקה האלכוהול שעבר באנדורה, וכעת מעבר לנזק שנגרם לרכבו, הוא גם קיבל קנס מהרשויות המקומיות. לספרדי יש מספר טענות שלדעתו מנקות אותו מאשמה, “בתקשורת יכולים להגיד מה שהם רוצים. קיבלתי קנס ואני מתכוון לערער עליו”, אמר ורדוגו.

לעוקביו הוא הסביר כי בניגוד לפרסומים הוא כלל לא היה שתוי וכי גם לא התנהג כמו שתוי ולא נראה כמו שתוי, “מי שהיה במקום יודע שמה שאני אומר זה נכון. לא הסכימו לעשות לי בדיקה נוספת וגם לא ערכו בדיקת דם, עורך הדין שלי מטפל בזה כעת”.

ורדוגו לא נרגע: “יש ילד שצילם את הרגע בו נעצרתי (ראו בפוסט מטה) ורואים שם שאני מדבר בצורה מושלמת עם המשטרה. אם אכן התאונה היתה נגרמת בשל בדיקה חיובית לאלכוהול היו לוקחים ממני את הרישיון שלי והייתי כעת במעצר אבל זה לא מה שקרה. מי שהיה בתוך המכונית זה אני ואני עובר כעת גיהנום”. 

מסתבר, לדבריו של היוטיובר, כי התאונה נגרמה עקב בעל חיים שהיה על הכביש: “זה היה בליל ה-25 ביולי, כאשר נסעתי עם חברתי בכביש מאוד מפותל. לפתע ראיתי בעל חיים על הכביש ולחצתי בבת אחת על הבלמים.

“מערכת ה-ABS הופעלה ואני לא זוכר מה קרה אחר כך, משום שכריות האוויר הופעלו והתעלפתי. אני רק יודע שהמכונית נכנסה לתעלה בצדיי הדרך. כשחזרתי לעצמי כבר ראיתי את המשטרה וכוחות ההצלה”.

ורדוגו, אשר טוען כי הוא כעת במצב פסיכולוגי לא פשוט, כאילו שכח את אהבתו לרכב שלו, אשר מגיע מ-0 ל-100 קמ”ש ב-3.7 שניות ולמהירות מקסימלית של 310  קמ”ש: “לעזאזל עם הרכב הזה. העיקר שהחברה שלי בסדר, שאני בחיים ושנולדתי מחדש. לא הייתי ברשתות החברתיות מספר ימים כי הייתי בבית החולים. היה רק חשוב לי שתשמעו ממני באופן אישי מה קרה באותה תאונה”.

הרכב ההרוס של סלבה (צילום מסך)הרכב ההרוס של סלבה (צילום מסך)

היוטיובר לא יודע אם יחזור לנהוג שוב: “יש לי פצעים בידי וחתך בצוואר, אבל למזלי זה לא חמור. אני לא מסוגל לחזור לזירת התאונה כי כמעט נהרגתי שם. אני לא יודע אם אהיה מסוגל לחזור לנהוג שוב”.

ומה לגבי תפעול הרשתות החברתיות שלו? “סלבה שאתם מכירים עוד יחזור אבל כרגע הוא לא כאן. אני לוקח הפסקה מהרשתות החברתיות וזה הזמן שלי להיות המשפחה והחברה שלי.

”רק רציתי לעדכן אתכם שאני בחיים ושתדעו שהכול שברירי ושאנשים יכולים להיות לפעמים רעים מאוד – אל תאמינו לכל מה שאתם קוראים או שומעים”.

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי