יום רביעי, 01.12.2021 שעה 15:25

רוגל נחום החל לאמן את חנה קנייזבה מיננקו

שינויים באתלטיקה: אלכס מרמן נפרד מקופצת המשולשת. במקביל, מחלוקת בין המרתוניסטים המובילים לדן סלפטר שעשוי להתרכז רק בעבודה עם לונה צ'מטאי

0 תגובות |
חנה קנייזבה-מיננקו (רדאד ג'בארה)
חנה קנייזבה-מיננקו (רדאד ג'בארה)

בימים אלה נעשים כמה וכמה שינויים מקצועיים אצל האתלטים הבכירים בארץ. קופצת המשולשת חנה קנייזבה מיננקו נפרדה ממאמנה אלכס מרמן וסיכמה על עבודה עם מאמן חדש, כאשר במקביל המרתוניסטים המובילים מתאמנים בינתיים ללא המאמן דן סלפטר בגלל מחלוקות. 

ל-ONE נודע כי האתלטית חנה קנייזבה מיננקו החליטה להיפרד ממאמנה אלכס מרמן. קופצת המשולשת אומנם חידשה לאחרונה את הקשר עם האיש שהוביל אותה למדליית הכסף באליפות העולם, אך בסופו של דבר הוחלט כי זו לא תמשיך איתו. באליפות אירופה באולם שנערכה בפולין מיננקו הופיעה ללא מרמן, שנותר בארץ.

אלכס מרמן וחנה קנייזבה מיננקו (נעם מורנו)אלכס מרמן וחנה קנייזבה מיננקו (נעם מורנו)

כעת מיננקו בחרה במאמן חדש. מי שיוביל אותה מעתה ואילך הוא רוגל נחום, האתלט האולימפי לשעבר המשמש בימים אלה כמנהל מקצועי באיגוד האתלטיקה. בעבר השניים כבר עבדו ביחד לתקופה קצרה והם חוזרים לשתף פעולה מתוך אמונה כי יוכלו להחזיר את האתלטית לטופ העולמי.

בתוך כך, עקב חוסר הסכמות בין המאמן דן סלפטר לבין הרצים הנוספים שלו, בהם מארו טפרי, הוחלט כי אלה יתאמנו בלעדיו. לאחרונה האתלטים הללו שהו במחנה אימון באתיופיה והצטרפו לקבוצה מקומית עם מאמנים אחרים, לפני שחזרו ארצה למרתון עמק החולה.

מארו טפרי במרתון החולה (רונן טופלברג)מארו טפרי במרתון החולה (רונן טופלברג)

בשבועות הקרובים הדברים יתבהרו באשר לדרכם המקצועית של המרתוניסטים הבכירים, שהתשדרגו ביכולותיהם והגיעו לשיאים חדשים במרתון לגברים. בעקבות המחלוקות, ייתכן כי דן סלפטר יתרכז בהצלחתה של אשתו המרתוניסטית, לונה, שתתחרה במשחקים האולימפיים בקיץ.

השייטים לאחר הזכייה באליפות העולם
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30