יום שלישי, 05.07.2022 שעה 14:39

6 מקצועות חדשים ישולבו במשחקי העולם 2022

מירוץ רחפנים, מרתון עם קאנו, ברייקדאנס, פיסטבול נשים, פארקור ולקרוס לגברים יהיו חלק מהתחרות החשובה שתערך בבירמינגהאם בארה"ב בעוד כשנתיים

|
אליפות העולם בלקרוס (באדיבות FIL)
אליפות העולם בלקרוס (באדיבות FIL)

חדשות מעניינות במיוחד לקראת משיק העולם 2022. שישה מקצועות חדשים ובהם: מרוץ רחפנים, מרתון עם קאנו, ברייקדאנס, פיסטבול נשים, פארקור ולקרוס לגברים, ישולבו בתחרות החשובה שתיערך בבירמינגהאם שבארה"ב בעוד שנתיים. 

שלושה מתוך ששת המקצועות הנוספים פועלים בישראל תחת התאחדות "אילת" והם: רחפנים, לקרוס וברייקדאנס. משחקי העולם ייערכו בברמינגהאם שבארה"ב, בין התאריכים 7-17 ביולי ב-2022, אחרי שנדחו בשנה לאחר ההכרזה על דחיית האולימפיאדה בטוקיו ועל מנת למנוע התנגשות ופגיעה של שני האירועים זה בזה. במשחקי עולם צפויים להכיל 30 ענפי ספורט, 54 מקצועות שונים ו-207 תחרויות.

נשיא התאחדות "אילת" אריק קפלן סיפר: "שמחנו להתבשר היום כי מתוך ששת המקצועות, שלושה מקצועות הישגיים ביותר שפועלים תחת התאחדות "אילת" ייקחו חלק במשחקי העולם שייערכו ב2022 בברמינגהאם שבארה"ב. כל שנותר כעת הוא שהספורטאים והנבחרות הישראליות יקבלו את הקריטריון להשתתפות”.

עוד הוסיף: “כולנו תקווה שמגפת הקורונה תשפיע כמה שפחות על הספורטאים שלנו, שנצליח להתגבר על המכשולים שהמגפה יצרה, ושנוכל לראות את הספורטאים הישראלים עומדים על הפודיום בברמינגהאם ומביאים המון גאווה למדינה".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו