יום שבת, 16.10.2021 שעה 15:48

שת"פ ישראלי עם קבוצת בייסבול בכירה מארה"ב

קרן משפחת רודרמן ובוסטון רד סוקס יעניקו פרסים כספיים לארגוני בריאות נפש המסייעים לאוכלוסיות שנפגעו מהקורונה. סך הפרסים יעמוד על 75 אלף דולר

0 תגובות |
אדוארדו רודריגז הגיש נהדר עבור הרד סוקס (רויטרס)
אדוארדו רודריגז הגיש נהדר עבור הרד סוקס (רויטרס)

קרן משפחת רודרמן, קרן ישראלית-אמריקאית הפועלת לשילוב אנשים עם מוגבלות בחברה, מכריזה על שיתוף פעולה חדש עם קבוצת בוסטון רד סוקס מליגת הבייסבול הבכירה בארצות הברית (MLB). שיתוף הפעולה יתמקד בסיוע לקהילה בתחום בריאות הנפש לאוכלוסיות ואנשים שנפגעו מהמגפה, ובמסגרתו "פרס ההשפעה", שמעניקה מדי שנה קרן הצדקה של הרד סוקס למטרות ציבוריות וחברתיות.

קרן משפחת רודרמן וקרן הצדקה של בוסטון קוראות לאוהדי הקבוצה להמליץ על ארגונים חברתיים בתחום בריאות הנפש, שלדעתם ראויים לקבל את הפרס. סכום המענקים הכולל יעמוד השנה על 75 אלף דולר, והוא יחולק בין שניים עשר ארגונים חברתיים ללא מטרות רווח לפי המתכונת הבאה: 10,000 דולר לארגונים שידורגו במקומות הגבוהים ו-2,500 דולר לארגונים שידורגו נמוך יותר.

שיתוף הפעולה הנוכחי של הקרן הישראלית ובוסטון מצטרף למיזם "שווים בספורט", שיתוף פעולה נוסף של הקרן בתחום הספורט, הפעם בישראל.  המיזם הוא פיילוט הפועל בחמש רשויות מקומיות, המאפשר לכל אדם עם מוגבלות בישוב בו הוא גר, לקחת חלק בפעילויות ספורט. למיזם שותפים משרד התרבות והספורט ו"ישראל מעבר למגבלות", שהיא שותפות בין הג'וינט, ממשלת ישראל וקרן משפחת רודרמן".

"בריאות נפש הוא תחום הסובל בשגרה מדעות קדומות ואנשים רבים נמנעים מלפנות לקבלת עזרה לה הם זקוקים. אם משבר הקורונה הפך את הקושי לקבל סיוע בתחום בריאות הנפש לנחלת הכלל, הרי שעבור אלה שמתמודדים ביומיום עם בריאות נפש, הדבר הפך לקשה במיוחד", אומר ג'יי רודרמן, נשיא קרן משפחת רודרמן. "באמצעות שיתוף הפעולה עם בוסטון רד סוקס, אנו מקווים לנפץ דעות קדומות ביחס לבריאות הנפש ולזהות את הארגונים המסייעים לכך בקהילה. אנו מצפים בכיליון עיניים להחלטת קרן הצדקה של הרד סוקס לאילו ארגונים בכוונתה להעניק השנה את הפרס", הוסיף רודרמן.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי