יום שני, 29.11.2021 שעה 13:53

מומחי הווינר מעריכים: לברקוזן תנצח את יובנטוס

טובי המוחות מאמינים שמוריניו לא ינצח את באיירן. הארי קיין ורוברט לבנדובסקי מובילים את טבלת היחסים לכיבוש השער הראשון במשחק בכל אחת מהקבוצות

3 תגובות |
ז'וזה מוריניו מאושר (רויטרס)
ז'וזה מוריניו מאושר (רויטרס)

הערב (רביעי) יינעל מחזור הסיום  בשלב הבתים של ליגת האלופות כשבמוקד באיירן מינכן תארח את טוטנהאם וז’וזה מוריניו שיגיעו לאליאנץ ארנה כדי לנקום על ה-7:2 מהסיבוב הראשון. בנוסף, יובנטוס וכריסטיאנו רונאלדו ייצאו למפגש מול באייר לברקוזן של פיטר בוס  וקאי האברץ במטרה לרשום רצף של שני ניצחונות במפעל.

מומחי ה-Winner מעריכים כי למרות התצוגה הרעה של באיירן במשחק הליגה האחרון בו הפסידה 2:1 לבורוסיה מנשנגלאדבך, היא זו שצפויה לצאת עם הניצחון בתום תשעים הדקות וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.3 למול יחס של פי 4.65 לניצחונה של טוטנהאם. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 5.2. 

רוברט לבנדובסקי- פייבוריט להבקיע ראשון הערב עבור הבווארים(רויטרס)רוברט לבנדובסקי- פייבוריט להבקיע ראשון הערב עבור הבווארים(רויטרס)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הגרמני מוביל רוברט לבנדובסקי עם יחס של פי 4, אחריו תומאס מולר עם יחס של פי 5 ובמקום השלישי קינגסלי קומאן עם יחס של פי 6. במידה ותשקיעו סכום של 10 שקלים על כך שאלאבה יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 0-6 לגרמנים תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 6,850 ש”ח עם יחס של פי 685.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד האנגלי מוביל הארי קיין עם יחס של פי 4, אחריו יונג מין סון עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי לוקאס מורה עם יחס של פי 7. במידה ותשקיעו סכום של 10 שקלים  על כך שדני רוז יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 5-1 לטובת האנגלים תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 13,850 ש"ח עם יחס של פי 1,385. 

הארי קיין חוגג- יחס של פי 4 שיבקיע ראשון הערב(רויטרס)הארי קיין חוגג- יחס של פי 4 שיבקיע ראשון הערב(רויטרס)

באותה השעה ובעיר אחרת בגרמניה יחל גם המשחק המרכזי השני של הערב בו תארח באייר לברקוזן את יובנטוס. מומחי ה-Winner מעריכים כי לברקוזן תצא עם ידה על העליונה מההתמודדות וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.95 למול יחס של פי 2.7 לניצחונה של יובנטוס. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.45. 

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הגרמני מובילים קווין פולאנד ולוקאס אלאריו עם יחס של פי 7 כל אחד, אחריהם מוסא דיאבי, ליאון ביילי וקאי האברץ עם יחס של פי 9 כל אחד. במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שיונתן טה יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 0-6 לטובת הגרמנים תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 12,100 ש"ח עם יחס של פי 1,210.

קאי האברץ- יחס של פי 9 שיבקיע ראשון ללברקוזן מול הגברת הזקנה (רויטרס)קאי האברץ- יחס של פי 9 שיבקיע ראשון ללברקוזן מול הגברת הזקנה (רויטרס)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד האיטלקי מוביל חלוצה הפורטוגלי כריסטיאנו רונאלדו עם יחס של פי 4, אחריו פאולו דיבאלה עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי גונסאלו היגוואין עם יחס של פי 7. במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שמיראלם פיאניץ' יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 6-0 ליובנטוס תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 5,800 ש"ח עם יחס של פי 580. 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30