יום חמישי, 02.12.2021 שעה 05:08

סופית: אורוגוואי תגיע לארץ ותשחק מול ארגנטינה

אחרי שתחילה היה חשש גדול אצל הסלסטה לגבי ההגעה לישראל, הם קבעו עם מארגני הטיסה את ענייני הלוגיסטיקה ושעת ההגעה, והמשחק בשני ייערך כמתוכנן

5 תגובות |
ליאו מסי עם לואיס סוארס (רויטרס)
ליאו מסי עם לואיס סוארס (רויטרס)

בשעות האחרונות הופעל לחץ בלתי פוסק על ראשי נבחרת אורוגוואי ושחקניה כדי שיתנו אור ירוק באשר להגעתם לישראל למשחק מול ארגנטינה ביום שני באצטדיון בלומפילד, ונראה שזה עבד. לאחר שנבחרת ארגנטינה וליאו מסי נתנו אור ירוק באשר לנכונות שלהם להגיע לישראל ביום ראשון, ואף הנבחרת הודיעה על כך באופן רשמי, המאמצים התרכזו בנבחרת של לואיס סוארס, שאישרה היום (שישי) סופית את הגעתה לישראל.

הסלסטה נתנו אור ירוק מבחינתם, כאשר כבר קבעו את שעת הגעתם לישראל ולשדה התעופה עם מארגני הטיסה, כמו גם את כל ענייני הלוגיסטיקה הנלווים לכך, ובנוסף סגרו את כל הפרטים לקראת הגעתם לשדה התעופה.

השערים היפים ביותר העונה בלה ליגה עד כה

שחקני הנבחרת הביעו תחילה חשש להגיע לישראל בעקבות הירי שהיה בימים האחרונים. אך כאמור לאור השקט השורר באזור משעות הבוקר בעקבות הסכם הפסקת האש בין הצדדים, הופעל לחץ בלתי פוסק, בו נטלו חלק גם גורמים בינלאומיים. כמו כן, נשלחו לראשי נבחרת אורוגוואי סרטונים על מנת להראות להם על השקט השורר בעיר תל אביב שמחכה לארח אותם.

ראשי חברת קומטק, מארגני המשחק, נוקטים בשעות האחרונות בכל האמצעים כדי להביא לקיומו של המשחק ביום שני. יש לציין כי נציג חברת 'קווי חופשה' האמורה להטיס את שחקני נבחרת אורוגוואי לישראל מחר בערב מבודפשט בטיסת חברת בלו בירד, יצא בכל מקרה כבר הבוקר לבודפשט כדי להיערך להטסת הנבחרת לנתב"ג.

לואיס סוארס חותם למעריץ (מערכת ONE)לואיס סוארס חותם למעריץ (מערכת ONE)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30