יום שני, 27.06.2022 שעה 16:53

חברת "בנייני העיר הלבנה" תאמץ את ניקול זליקמן

חברת יזמות הנדל"ן תעניק חסות למתעמלת ותסייע לה במאמציה לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו. במסגרת ההסכם: תזכה למענק חודשי: "שואפת להגשים חלום"

|
ניקול זליקמן וגבי קלמן (באדיבות בנייני העיר הלבנה, מחלקת יח
ניקול זליקמן וגבי קלמן (באדיבות בנייני העיר הלבנה, מחלקת יח"צ)

רגע לפני יציאתה של המתעמלת האמנותית ניקול זליקמן לאליפות העולם שתיפתח מחר (שני) בבאקו, חתמה חברת יזמות הנדל"ן "בנייני העיר הלבנה", על חוזה מתן חסות לזליקמן במטרה לסייע לה במאמציה לקראת המשחקים האולימפיים שיתקיימו בקיץ הבא בטוקיו.

זליקמן, בת ה-18 שמתחרה מטעם אגודת מכבי תל אביב, נחשבת לאחת מהספורטאיות המובילות של ישראל בהתעמלות האמנותית, לצידה של לינוי אשרם. החתימה התבצעה באימון האחרון לפני יציאתה לבאקו.

המתעמלת בעלת רזומה תחרויות מרשים יחסית בארץ ובעולם. בשנה החולפת זכתה במדליית ארד באליפות אירופה בתרגיל החישוק, במדליית כסף בקרב רב באליפות ישראל ובמדליית ארד נוספת בתחרות גביע האתגר שהתקיימה ברומניה.

ניקול זליקמן (באדיבות בנייני העיר הלבנה, מחלקת יח"צ)ניקול זליקמן (באדיבות בנייני העיר הלבנה, מחלקת יח"צ)

ההחלטה לאמץ את זליקמן הגיעה לאור רצון של אנשי החברה לסייע למאמץ הלאומי להביא הישגים משמעותיים במשחקים האולימפיים הקרובים, אליהם היא מנסה להשיג את הקריטריון. לאחר שהתרשמו מפועלה והישגיה של זליקמן המייצגת בגאווה את מדינת ישראל ואת העיר תל אביב, החליטו בחברה לאמצה. במסגרת התמיכה תהנה המתעמלת ממענק חודשי קבוע.

מנכ"ל בנייני העיר הלבנה, גבי קלמן, אמר: "זליקמן היא דוגמה ומופת למצוינות ולהגשמת מטרות ויעדים. הספורט, כמו תחומי חיים רבים, מעורר תחרותיות בריאה ומדרבנת ואנחנו מאמינים כי בזכות התמיכה הנכונה והעידוד המרבי, נחזה בניקול על פודיומים רבים ברחבי העולם".

זליקמן עצמה אמרה: "אני עושה מאמצים גדולים כדי לייצג את ישראל בצורה הטובה ביותר בכל זירה בינלאומית ושואפת להגשים את חלום הילדות שלי - הופעה במשחקים האולימפיים הקרובים שיהיו בקיץ הבא בטוקיו. אני מרגישה שחברת בנייני העיר הלבנה היא השותפה שלי לדרך".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו