יום חמישי, 20.01.2022 שעה 18:08

חברת "בנייני העיר הלבנה" תאמץ את ניקול זליקמן

חברת יזמות הנדל"ן תעניק חסות למתעמלת ותסייע לה במאמציה לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו. במסגרת ההסכם: תזכה למענק חודשי: "שואפת להגשים חלום"

0 תגובות |
ניקול זליקמן וגבי קלמן (באדיבות בנייני העיר הלבנה, מחלקת יח
ניקול זליקמן וגבי קלמן (באדיבות בנייני העיר הלבנה, מחלקת יח"צ)

רגע לפני יציאתה של המתעמלת האמנותית ניקול זליקמן לאליפות העולם שתיפתח מחר (שני) בבאקו, חתמה חברת יזמות הנדל"ן "בנייני העיר הלבנה", על חוזה מתן חסות לזליקמן במטרה לסייע לה במאמציה לקראת המשחקים האולימפיים שיתקיימו בקיץ הבא בטוקיו.

זליקמן, בת ה-18 שמתחרה מטעם אגודת מכבי תל אביב, נחשבת לאחת מהספורטאיות המובילות של ישראל בהתעמלות האמנותית, לצידה של לינוי אשרם. החתימה התבצעה באימון האחרון לפני יציאתה לבאקו.

המתעמלת בעלת רזומה תחרויות מרשים יחסית בארץ ובעולם. בשנה החולפת זכתה במדליית ארד באליפות אירופה בתרגיל החישוק, במדליית כסף בקרב רב באליפות ישראל ובמדליית ארד נוספת בתחרות גביע האתגר שהתקיימה ברומניה.

ניקול זליקמן (באדיבות בנייני העיר הלבנה, מחלקת יח"צ)ניקול זליקמן (באדיבות בנייני העיר הלבנה, מחלקת יח"צ)

ההחלטה לאמץ את זליקמן הגיעה לאור רצון של אנשי החברה לסייע למאמץ הלאומי להביא הישגים משמעותיים במשחקים האולימפיים הקרובים, אליהם היא מנסה להשיג את הקריטריון. לאחר שהתרשמו מפועלה והישגיה של זליקמן המייצגת בגאווה את מדינת ישראל ואת העיר תל אביב, החליטו בחברה לאמצה. במסגרת התמיכה תהנה המתעמלת ממענק חודשי קבוע.

מנכ"ל בנייני העיר הלבנה, גבי קלמן, אמר: "זליקמן היא דוגמה ומופת למצוינות ולהגשמת מטרות ויעדים. הספורט, כמו תחומי חיים רבים, מעורר תחרותיות בריאה ומדרבנת ואנחנו מאמינים כי בזכות התמיכה הנכונה והעידוד המרבי, נחזה בניקול על פודיומים רבים ברחבי העולם".

זליקמן עצמה אמרה: "אני עושה מאמצים גדולים כדי לייצג את ישראל בצורה הטובה ביותר בכל זירה בינלאומית ושואפת להגשים את חלום הילדות שלי - הופעה במשחקים האולימפיים הקרובים שיהיו בקיץ הבא בטוקיו. אני מרגישה שחברת בנייני העיר הלבנה היא השותפה שלי לדרך".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30