יום ראשון, 05.12.2021 שעה 19:56

כבוד: מדבדב גבר על גופן וזכה בטורניר סינסינטי

הרוסי שעבר את ג'וקוביץ' בחצי הגמר ניצח את הבלגי 6:7(3) ו-4:6 ורשם הישג נפלא לקריירה שלו. נשים: קיז זכתה בטורניר עם 5:7 ו-6:7(5) על קונזצובה

0 תגובות |
דניל מדבדב (רויטרס)
דניל מדבדב (רויטרס)

דניל מדבדב רשם הלילה (בין ראשון לשני) את ההישג הטוב ביותר בקריירת הטניס שלו, וזאת לאחר שגבר 6:7(3) ו-4:6 על דויד גופן הבלגי אחרי שעה ו-41 דקות וזכה בכך בטורניר סינסינטי.

המערכה הראשונה בין הטניסאי שעבר את נובאק ג’וקוביץ’ בחצי הגמר לבין יריבו הייתה צמודה למדי, ואחרי ששניהם נשברו פעם אחת כל אחד, הרוסי הצליח לשמור על ההובלה לאורך כל אורכה ולהשיג הכרעה בשובר השוויון בו גופן איבד ניקוד בחמש הגשות שונות. במערכה השנייה זה כבר הלך למנצח יותר בקלות, כשהבלגי נשבר כבר בחלק הראשון שלה ואפשר למנצח לטייל לזכייה.

גופן ומדבדב בסיום (רויטרס)גופן ומדבדב בסיום (רויטרס)

עוד לפני שהתחיל גמר הגברים בסינסינטי, טורניר הנשים הסתיים כשמדיסון קיז האמריקאית שמדורגת 18 בעולם חגגה לעיני הקהל הביתי עם 5:7 ו-6:7(5) על סבטלנה קוזנצובה הרוסייה, שלא הצליחה להתמודד עם הגשות האיכותיות של יריבתה, שרשמה לא פחות מ-13 אייסים.

כאמור, מסע הקסם הנפלא והמפתיע של הרוסייה מהמקום ה-153, שהדיחה גם את אשלי בארטי, נעצר אחרי הפסד במשחק דרמטי (שעה ו-45 דקות) ואילו האמריקאית המאושרת רשמה טורניר מושלם אחרי ההדחה המוקדמות בטורניר טורונטו בשבוע שעבר.

מדיסון קיז עם הגביע (רויטרס)מדיסון קיז עם הגביע (רויטרס)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30