יום שני, 27.06.2022 שעה 08:19

"אנרכיה ומרד בצ'לסי": קפה יישר קו עם סארי

בזמן שבתקשורת האנגלית קטלו במרץ את התנהלות הבלוז בהפסד לסיטי בגמר גביע הליגה, השוער הספרדי ניסה לתרץ: "הוא חשב שלא יכולתי להמשיך והיה בלבול"

לוח משחקים
  • צ'לסי
  • 0 - 0
  • ליברפול
|
אתר הספורט ONE
אתר הספורט ONE

התקרית הלא מובנת אמש (ראשון) במהלך גמר גביע הליגה האנגלית בין מנצ’סטר סיטי לצ’לסי, בין מאמן הבלוז מאוריציו סארי לשוערו קפה אריסבאלגה, עוררו לא מעט תהיות וגרמו ללא מעט הרמות גבה והשערת השערות מה מעמדו של האיטלקי בקבוצה והאם איבד את חדר ההלבשה שלו באופן סופי.

בתקשורת האנגלית לא חסכו בביקורת וקטלו באופן חריף מאוד את ההתנהלות של הבלוז בגמר. “מרד בצ’לסי”, “המרד מצד השוער של סארי”, “מרד גמר הגביע”, “הפיכה” כפי שכינו זאת במירור ספורט, היו בין הכותרות הקשות יותר.

אחרי שסארי טען כי מדובר ב: “אי הבנה אחת גדולה”, גם קפה התייצב בפני המצלמות ונתן את גרסתו לאירוע בו לא הסכים להתחלף כפי שרצה מאמנו ונשאר על כר הדשא חרף העובדה שווילי קבאז’רו כבר המתין בעמדת החילופים. “אני יודע שכולם ראו מבחוץ מה קרה, אבל אני לא יודע אם כולם הבינו מה באמת קרה, זה בטח לא היה נראה טוב, דיברתי עם המאמן ואני חושב שפשוט הייתה כאן אי הבנה”.

הדרך בה הסיטואציה הצטיירה: “אני מבין שבטלוויזיה, ברשתות החברתיות מדברים על הנושא הזה, אבל אני כאן כדי להסביר שזו לא הייתה הכוונה שלי ללכת נגד המאמן. ממש לפני כמה רגעים דיברנו ורק ניסיתי להגיד לו שפעלתי נכון כשהוא חשב שלא. אלו היו רגעים של מתח במשחק, הרבה דברים קרו במקביל. בשום שלב לא רציתי לא לציית להוראות של המאמן או לעשות משהו בסגנון הזה”.

קפה מסמן לספסל שהוא יכול להמשיך (רויטרס)קפה מסמן לספסל שהוא יכול להמשיך (רויטרס)

מה גרם לבלבול: “פשוט הייתה כאן אי הבנה, כי שני הרופאים בדקו אותי על הדשא וחשבו שאני לא במצב להמשיך בניגוד למה שאני חשבתי. לקחו 2-3 דקות עד שהם הגיעו לספסל והסבירו את העניין כמו שצריך. אין לזה שום קשר לבעיות שהיו לי בשבוע החולף, כי לא היה מדובר בעוד מתיחה. סארי רצה לעשות חילוף כי הוא חשב שאני לא יכול להמשיך, אבל ניסיתי להסביר לו פשוט שאני בסדר גמור”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו