יום שני, 17.01.2022 שעה 21:14

טיוס קיבל הזמנה למחנה האימונים של הנבחרת

הצוות המקצועי, בראשותו של המאמן עודד קטש, נוטה לזמן לסגל המורחב את הסנטר המתאזרח של מכבי ת"א, שלא שיחק בנבחרת מאז תקופתו של אריק שיבק

2 תגובות |
אלכס טיוס במדי נבחרת ישראל (יוסי ציפקיס)
אלכס טיוס במדי נבחרת ישראל (יוסי ציפקיס)

כחודש לפני המפגשים עם נבחרות בריטניה ויוון, ל-ONE נודע כי איגוד הכדורסל שלח למכבי ת"א מכתב הזמנה לסנטר המתאזרח אלכס טיוס לקראת מחנה האימונים של עודד קטש ונבחרת ישראל. טיוס, כזכור, לא שיחק בנבחרת הלאומית מאז שעזב את הסגל של אריק שיבק באמצע קמפיין לפני מספר שנים.

לאליפות אירופה האחרונה שנערכה בארץ בחר המאמן הלאומי, ארז אדלשטיין,  בריצ'ארד האוול, כאשר במוקדמות אליפות העולם 2019 עד כה שותף הסנטר הירושלמי ופורוורד הפועל חולון, ג'ו אלכסנדר, זומן, אך נפצע ולא לקח חלק במשחקים. טיוס צפוי להתחתן בחודש יולי הקרוב בלואיזיאנה, ארה"ב, ולא בטוח שיוכל להתייצב למשחקים. בכל מקרה, הצוות המקצועי נוטה לזמנו לסגל המורחב כאשר בשלב זה לא ברור מי יזכה במשבצת המתאזרח בנבחרת.

עודד קטש. מי יהיה המתאזרח של הנבחרת? (נעם מורנו)עודד קטש. מי יהיה המתאזרח של הנבחרת? (נעם מורנו)

נבחרת ישראל נמצאת נכון לעכשיו במקום השני בבית 8 במוקדמות המונדובאסקט 2019 עם 6 נקודות, כאשר השלוש הראשונות יעלו לשלב הבא. המשחק הבא של קטש וחניכיו יהיה בארץ נגד נבחרת יוון החזקה וארבעה ימים לאחר מכן יתארחו אצל נבחרת בריטניה, שאיכזבה במשחקיה עד כה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30