יום שישי, 27.05.2022 שעה 15:41

"הר לעמק" - מרוץ השליחים שנמשך כ-24 שעות

כל מה שרציתם לדעת על המרוץ הייחודי שמשלב ריצה בשטחים פתוחים לאורך כ-215 ק"מ על רקע נופי הצפון. ההרשמה תחל מחר: "בוצעו שיפורים משמעותיים"

|
הר לעמק קרדיט (גלעד קוולרציק)
הר לעמק קרדיט (גלעד קוולרציק)

ביום שני הקרוב, ה-16.1.17 תפתח ההרשמה למרוץ השליחים הוותיק והייחודי בארץ "הר לעמק". המרוץ, התשיעי במספר, יתקיים בתאריכים 18-19.5.2017, במתכונת של מרוץ אחד שיתחיל בבוקר יום חמישי באתר "האריה השואג" בתל חי, ימשיך לאורך נופי עמק החולה, הכנרת, בקעת בית נטופה, הרי מנשה ויסתיים למרגלות היישוב הקהילתי 'תמרת' שבעמק יזרעאל.

ההרשמה לראשי הקבוצות תחל ב-16.1.2017 מהשעה 17:00 למשך 24 שעות וב- 22.1.2017 יחל רישום הרצים לקבוצות עד ה-12.2.17. מרוץ הר לעמק שכבר הפך למסורת עבור רבים, הוא אחד מאירועי הספורט האיכותיים והייחודיים בארץ. מדובר במרוץ שליחים קבוצתי, המשלב ריצה בשטחים פתוחים לאורך כ- 215 ק"מ, על רקע נופי הצפון המרהיבים, במהלך היום והלילה, מהרי הגליל העליון ועד עמק יזרעאל.

מירוץ הר לעמק (גלעד קוולרציק)מירוץ הר לעמק (גלעד קוולרציק)

המרוץ, הידוע באופיו הייחודי אודות למרקם החברתי של קבוצות הרצים, נמשך 24 שעות של חוויה ספורטיבית באווירת שותפות ואחוות רצים. הריצה במתכונת של לבד וביחד בשילוב אתגרי השטח, עם מפגש אוכלוסיית המתנדבים המגוונת והקהילות המקומיות הנרתמות לאירוע לאורך הדרך, הופכים את האירוע להרבה יותר מעוד מרוץ, מדובר בחוויה בלתי נשכחת ואירוע ספורט ישראלי ערכי ומעורר השראה.

מארגני המרוץ, עמותת "הר לעמק" פירסמו הודעה רשמית: "אנו נרגשים להוציא לפועל בפעם התשיעית את מרוץ הר לעמק יוצא הדופן, ביצענו מספר שינויים ושיפורים משמעותיים במתכונת ובמסלולי המרוץ השנה במטרה להעצים את חווית הרצים וכלל המשתתפים במרוץ".

אתר "מרוץ הר לעמק" לפרטים והרשמה: http://www.mountain2valley.org/m2v/portal

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב