יום רביעי, 26.01.2022 שעה 20:32

להט: מרגש לראות את חגיגת ה-MMA בארץ

קרבות הבלאטור MMA יערכו החל ב-18:00 בהיכל מנורה מבטחים והלוחם הישראלי כבר מתרגש. הנשיא סקוט קוקר: "התרשמתי מהמתקנים, נחזור בשנה הבאה"

1 תגובות |
איבן קלבה מול נועד להט (איתי כהן)
איבן קלבה מול נועד להט (איתי כהן)

קרבות הבלאטור MMA מגיעים גם לישראל. יממה לפני שהאירוע ההיסטורי ייערך לראשונה בישראל, עם שני נציגים תוצרת כחול-לבן, אמש (רביעי) התקיימה מסיבת העיתונאים לקראת האירוע במלון לאונרדו סיטי טאוור ברמת גן.

סקוט קוקר, נשיא הבלאטור MMA, גרף מחיאות הכפיים אחרי שהכריז באירוע: "אני נרגש להיות בישראל, עברתי כאן במתקנים השונים ואני יכול לומר לכם שהתרשמתי לטובה עד כדי כך שהחלטנו שגם בשנה הבאה אנחנו נחזור לכאן. בשנה הבאה יהיה לנו סבב של 25 מופעים, כאשר שמונה מהם יהיו בערים בינלאומיות, ביניהן גם תל אביב".

סקוט קוקר (איציק בלניצקי)סקוט קוקר (איציק בלניצקי)

הקרבות יצאו לדרך מחר החל ב-18:00 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב, אליו צפויים להגיע כ-8,000 צופים. במרכז העניינים יהיה הקרב בין אנדרי קורושקוב, שמחזיק בתואר אלוף העולם, לברזילאי דאגלאס לימה. למעשה זה יהיה קרב חוזר בין השניים, לאחר שבקרב הקודם קורושקוב היה זה שניצח וזכה כאמור בתואר העולמי.

אנדרי קורושקוב ונועד להט (איתי כהן)אנדרי קורושקוב ונועד להט (איתי כהן)

חוץ מהקרב הזה, יתקיימו גם הקרבות של הלוחמים הישראלים נועד להט, חיים גוזלי, שיעלה לקרב האחרון בקריירה שלו, וקיריל מדבדובסקי. האחרון הצהיר: "אני מרגיש שזה הולך להיות כמו כל קרב, אני יודע שזו ההזדמנות שלי ואני הולך לנצח מחר".

קיריל מדבדובסקי (איתי כהן)קיריל מדבדובסקי (איתי כהן)

"זה מרגש ומשמח לראות את כל החגיגה הזו כאן בארץ, אבל מחר יגיע הקרב והכל יהיה אותו דבר", אמר נועד להט. "ישראל זה שוק שעד היום לא נוצל, רק עכשיו מבינים את זה בעולם ובגלל זה האירוע הזה יקרה פה גם בשנה הבאה. אני מצפה לקהל הישראלי הביתי, זו הפעם הראשונה שלי שאופיע מולו וזה הולך להיות מדהים. החשיפה הזו היא מעולה גם עבור קיריל, כי הבמה הזו נותנת לספורטאים הצעירים ניסיון בזירות הגדולות גם לעתיד. הופעה בזירה הזו יכולה 'לקפל' אותך, אבל גם להרים אותך לגבהים. אני נהנה מכל זה, אני מרגיש תמיכה ולא לחץ מסוים".

חיים גוזלי (איתי כהן)חיים גוזלי (איתי כהן)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30