יום שישי, 27.05.2022 שעה 22:51

מהיום: נבחרות הגברים והנשים יזכו לתנאים שווים

ההסתדרות וההתאחדות לכדורגל הגיעו להסכמה וכעת נבחרת הנשים תזכה לשיפור משמעותי בתנאים. מסיבה זו בוטלה התביעה שהוגשה בעבר נגד ההתאחדות

|
נבחרת הנערות. בעתיד גם הן יהנו (איתי כהן)
נבחרת הנערות. בעתיד גם הן יהנו (איתי כהן)

ההסתדרות וההתאחדות לכדורגל הגיעו להסכמה על השוואת תנאי נבחרת הנשים לאלה של הגברים ומהיום (ראשון) הכדורגלניות והכדורגלנים יזכו לתנאים שווים.

משום כך, הנציגות החדשה של שחקניות ושחקני הכדורגל וההסתדרות הודיעו לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב, כי הם מוחקים את התביעה שהוגשה נגד ההתאחדות לכדורגל בנוגע להשוואת זכויותיהן של כדורגלניות נבחרת ישראל, זאת כמובן לאחר שהנציגות וההסתדרות הגיעו להבנות עם ההתאחדות.

מנכ"ל ההתאחדות, רותם קמר, שלח מכתב לשחקניות נבחרת הנשים של ישראל ובו הוא בישר להן על שורה של הבנות עליהן ההתאחדות הגיעה עם הנציגות. בין היתר הוסדר נושא תשלום החזר ההוצאות לשחקניות בגין אובדן ימי עבודה ושהייה בחו"ל, הושוו התנאים לגבי מענקי מיקום בדומה לאלה הניתנים לנבחרת הגברים, סודר נושא הביטוח, המעטפת המקצועית וציוד הספורט הניתן לשחקניות, הסדרי הלינה וההסעה וכן מועדי התשלום.

ראש חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון, התייחס לנושא: "הסיכומים אליהם הגענו עם ההתאחדות מהווים בשורה גדולה לכדורגלניות אשר שנים סבלו מאפליה לא צודקת. אני מודה למנכ"ל ההתאחדות רותם קמר וליועץ המשפטי, אפרים ברק, אשר הובילו משא ומתן ענייני ומקצועי מתוך כוונה אמיתית להביא לשוויון המתבקש בין הכדורגלניות לכדורגלנים בישראל. בחודשים האחרונים יש לנו עם ההתאחדות והמנהלת שיתופי פעולה בנושאים שונים הכול מתוך כוונה לקדם את הכדורגל בישראל".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב