יום ראשון, 01.08.2021 שעה 17:08
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|מגזין הספורט לצעירים|בריאות וכושר|ליגת החלומות הרשמית|טוקיו 2020

פניית פארסה: אלי אוחנה חוזר לנבחרת הנוער

עוד פארסה מבית היוצר של ההתאחדות: המאמן שעזב כדי לרוץ לכנסת וחזר בו, הוחזר לתפקיד. עיני: "מרוצים ממנו". אוחנה: "רציתי לתרום לחברה הישראלית"

39 תגובות |
אלי אוחנה מחייך. צודק, זה באמת מצחיק (יניב גונן)
אלי אוחנה מחייך. צודק, זה באמת מצחיק (יניב גונן)

שנת 2015 החלה רק לפני חודש וההתאחדות לכדורגל כבר מספקת לנו את הפארסה הראשונה לשנה האזרחית. אלי אוחנה הוחזר לתפקידו בהתאחדות והוא ימשיך לאמן את נבחרת הנוער.

אוחנה, שעזב את תפקידו בהתאחדות בקול תרועה רמה לפני כשבוע כדי להצטרף למפלגת הבית היהודי ולרוץ לכנסת, אך חזר בו בהמשך והחליט לוותר על מקומו ברשימת המפלגה לאור הביקורת שהופנתה לעברו ולעבר ראש המפלגה נפתלי בנט, חוזר "הביתה".

בהתאחדות לכדורגל כנראה לא התרגשו מכך שאוחנה החליט לעזוב את המפעל החשוב של פיתוח הדור הצעיר ברגע שהוא נקרא לדגל על-ידי מפלגת הבית היהודי והחליטו להשיב לו את המפתחות עד תום החוזה בו הוא מחזיק שמסתיים ביוני 2016.

מההתאחדות נמסר כי בסיום פגישה שנערכה הערב (ראשון) בין מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, רתם קמר, לבין אוחנה, המליץ קמר ליו"ר ההתאחדות עופר עיני להמשיך את העסקתו של אוחנה כמאמן נבחרת הנוער. עיני קיבל את המלצת המנכ"ל וקבע כי אוחנה ימשיך בתפקידו כמאמן נבחרת הנוער.

בהתאחדות ציינו כי לאחר שאוחנה החליט לוותר על הקריירה הפוליטית, הוא עדכן בנושא ישירות את עופר עיני ובמכתב ששלח להתאחדות כתב כי הוא מעוניין להמשיך בתפקידו כמאמן הנבחרת. כעת סוכם כי אוחנה ימשיך עד תום החוזה, כאשר אם הוא יעזוב קודם לכן הוא יפצה את ההתאחדות בסכום שנקבע בין הצדדים.

עופר עיני. החליט להחזיר את אוחנה לתפקיד (יניב גונן)
עופר עיני. החליט להחזיר את אוחנה לתפקיד (יניב גונן)
 

יו"ר ההתאחדות עופר עיני אמר על החזרתו של אוחנה לתפקיד: "ההתאחדות לכדורגל היתה ועדיין מרוצה מתפקודו של אוחנה כמאמן נבחרת הנוער, ורואה חשיבות רבה בכך שאחד משחקני העבר הגדולים של הכדורגל הישראלי עובד עם דור העתיד שלנו. לא היתה לי כל כוונה להשתמש בפרידה של שלושה ימים כתירוץ לכך שלא לאפשר לאוחנה להמשיך לאמן את הנבחרת. אין לי ספק לגבי המחויבות שלו לתפקיד ואני רוצה לאחל לו בהזדמנות הזאת שוב הצלחה בתפקיד".

אוחנה עצמו אמר: "אני רוצה להודות ליו"ר ההתאחדות עופר עיני ולמנכ"ל ההתאחדות רתם קמר על האמון שנתנו בי ועל כך שהיו הוגנים. רציתי לתרום לחברה הישראלית גם בשדה הפוליטי, אבל בנסיבות שנוצרו ובשיח התקשורתי שהתפתח מרגע ההודעה, החלטתי לוותר על המסע הזה. אני ממשיך בנבחרת עם מוטיבציה גדולה והמון אהבה. טוב לי בהתאחדות ובנבחרת הנוער ויש עוד עבודה רבה לטובת עתיד הכדורגל שלנו".

אסור לפספס
נגן30 מיליון צפיות! למסי ואנטונלה צוללים
30 מיליון צפיות! למסי ואנטונלה צוללים
נגןאלי דסה פותח טיקטוק ומפגיז על ההתחלה
אלי דסה פותח טיקטוק ומפגיז על ההתחלה
נגןמזהים את הפוטנציאל? ליאו מסי בגיל 8
מזהים את הפוטנציאל? ליאו מסי בגיל 8
נגןהבחור שהתפרסם בזכות אכילה בזמן רכבת הרים
הבחור שהתפרסם בזכות אכילה בזמן רכבת הרים