יום שני, 27.06.2022 שעה 08:07

מונס דאבור ביקר בטורניר "שער שוויון" בנצרת

שחקן נבחרת ישראל וגראסהופרס השווייצרית הגיע לאירוע שנערך בעילוט במסגרת הפרויקט החינוכי, דיבר עם הילדים והצטלם עמם. "אני שמח להיות פה", אמר

|
דאבור בטורניר.
דאבור בטורניר. "שמח לפגוש את הילדים" (רויטרס)

שחקן נבחרת ישראל וגראסהופרס השווייצרית, מונס דאבור, הגיע היום (חמישי) לאצטדיון עילוט כדי להשתתף בטורניר מיוחד שערך פרויקט "שער שוויון" במקום, לפני שימריא מחר בבוקר. החלוץ עבר בין השחקנים הצעירים, הצטלם איתם, ואמר: "אני שמח לפגוש את הילדים ולהיות באירוע כזה". על המונדיאל הוסיף: "אני מחכה כבר להגיע חזרה לשווייץ, ולהרגיש את האווירה שם סביב הנבחרת שנמצאת בברזיל ונלחמת על העלייה לשמינית הגמר".

מלבד דאבור, הגיעו לאירוע גם השר הבריטי למזרח התיכון, יו רוברטסון, סגן השגריר הבריטי בישראל, רוב דיקסון, וחבר הנהלת "שער שוויון" זוהיר בהלול, שגם הנחה את טקס הפתיחה של הטורניר.

השר רוברטסון בירך את הילדים, שהגיעו מצפת, גוש חלב, יקנעם ודליית אל כרמל, איחל להם שימשיכו להתקדם ולהגיע להישגים- גם בכדורגל וגם בלימודים והביע תקווה שבערב הם יעודדו את נבחרת אנגליה במשחקה בגביע העולמי מול אורוגוואי. בהמשך העניק השר גביעים וכדורים למצטייני הקבוצות שנבחרו על פי ביצועיהם בלימודים, ואף בעט את בעיטת הפתיחה במשחק הראשון בטורניר.

שער שוויון הינו פרויקט חינוכי, חברתי וספורטיבי השואף לבנות חברה טובה יותר המושתתת על ערכי כבוד, סובלנות, ערבות הדדית ועוד. מטרת הפרויקט הינה הקניית מסגרת חינוכית, חברתית וספורטיבית לילדים מאזורי הפריפריה החברתית של מדינת ישראל. הפרויקט, משלב חינוך ולמידה יחד עם האהבה לספורט.

"שער שוויון" מסיים כעת את שנת הפעילות החמישית שלו ופועל בתמיכת משרד החינוך, משרד התרבות והספורט, המשרד לביטחון פנים והשגרירות הבריטית בישראל.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו