יום שבת, 24.02.2024 שעה 14:03

רז הרשקו הקדישה את המדליה ליונתן גוטין ז"ל

הג'ודאית זכתה בארד בטוקיו והקדישה לג'ודאי העבר, חלל צה"ל שנפל ב-7 באוקטובר: "לזכרו, בשביל משפחתו ובשביל כל המדינה". שני הרשקו: "שמח מאוד"

|
רז הרשקו מקדישה את המדליה ליונתן גוטין ז
רז הרשקו מקדישה את המדליה ליונתן גוטין ז"ל (איגוד הג'ודו)

רז הרשקו זכתה היום (שבת) במדליית הארד במשקל הפתוח של 78 ק”ג ומעלה בגראנד סלאם טוקיו לאחר שניצחה יפנית בדרך לפודיום. היא גברה על היקארו קודאמה, באיפון מהיר ומטורף תוך 13 שניות. 

רז הרשקו שיתפה לאחר התחרות: “אני שמחה לסיים את גראנד סלאם טוקיו על הפודיום, פעם ראשונה שאני מתחרה פה וזו זכות ענקית להניף את דגל ישראל בימים אלה. אני רוצה להגיד תודה ענקית לכל הצוות שמלווה אותי בראשות המאמן האישי שלי שני הרשקו. לעידו בר, צ׳ארלס צ׳יבנה ואורי זמיר, אני מעריכה מאוד את הליווי הצמוד”.

“תודה לנתוני החסות שלי שנותנים לי את השקט שאני צריכה ונמצאים שם איתי. אני רוצה להקדיש את המדליה הזו לכל המדינה המדהימה שלנו, אני הכי גאה לייצג את ישראל ולהראות את הדגל שלנו בכל מקום בעולם. המדליה הזו היא לזכרו של יונתן גוטין ז”ל, שמלווה אותי יום-יום ונותן לי את הכוח לנצח ברגעים הקשים והיא מוקדשת גם למשפחה המדהימה שלו״, הוסיפה.

שני הרשקו ורז הרשקו עם המדליה (איגוד הג'ודו)שני הרשקו ורז הרשקו עם המדליה (איגוד הג'ודו)

מאמן נבחרת הנשים, שני הרשקו, אמר: ״אני שמח מאוד על המדליה היוקרתית בגראנד סלאם טוקיו. בדרך לזכייה במדליה רז ניצחה שתי יפניות כולל, ניצחון באיפון בקרב על המדליה. חשוב לי לציין גם את תמנע נלסון לוי, שאמנם לא זכתה במדליה וסיימה במקום החמישי, אבל הציגה יום תחרות מצוין כולל ניצחון על שתי יפניות. אני מאוד גאה בנבחרת הנשים ובכל הצוות המקצועי שלצידי וזו הזדמנות להודות לעידו בר וצ׳ארלס ציבאנה המאמנים, להם יש חלק גדול בהתקדמות ובהצלחת הנבחרת״.

אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */