יום חמישי, 29.02.2024 שעה 03:57

מקגרגור נחקר ע"י משטרת אירלנד בחשד להסתה

דיווח: אחרי הפוסטים שלו נגד הממשלה בצל אירועי האלימות במדינתו, המשטרה המקומית חקרה את כוכב ה-MMA, לו עשרות מיליוני עוקבים בטוויטר ובאינסטגרם

|
קונור מקגרגור (רויטרס)
קונור מקגרגור (רויטרס)

אחרי שתקף את ממשלת אירלנד בעקבות הדקירה של הילדים בידי מהגר אלג'יראי, ואז תקף את ראש הממשלה על הציוץ המזעזע שלו בנוגע לאמילי הנד, משטרת אירלנד חקרה את קונור מקרגור בטענות להסתה.

ביום חמישי בערב אירלנד הייתה עדה לאלימות הקשה ביותר מזה עשרות שנים, כשעשרות מהגרים פשטו על חנויות והציתו מכוניות שעות ספורות לאחר ששלושה ילדים ועובד גן נפצעו מדקירות סכין.

כוכב ה-MMA מדבלין שידוע בשלל התפרצויות שנויות במחלוקת לאורך השנים אמר שהוא לא הסכים להתפרעויות, אך קורא לשינוי באירלנד: “האמינו לי שאני הרבה יותר טקטי ויש לי גיבוי. יהיה שינוי באירלנד, זכרו את דבריי”.

קונור מקגרגור (רויטרס)קונור מקגרגור (רויטרס)

על אף שבדבריו לא הזכיר תמיכה באלימות או בפוליטיקה של הימין הקיצוני, מקגרגור מנה שורה של פשעים שבוצעו לכאורה על ידי מהגרים נגד אזרחים אירים והזהיר שאם הממשלה לא תפעל בהקדם כדי להבטיח את ביטחון האזרחים באירלנד, הוא יעשה זאת בעצמו.

הפוסטים שלו, כך לפי דיווחים, נבדקים על ידי המשטרה המקומית כחלק מחקירה של הפצת דברי שטנה באינטרנט. כשמקגרגור כתב שהמדינה בסכנה, סגן ראש הממשלה מיכל מרטין גינה זאת מיידית וכינה את דבריו כ”מבישים לחלוטין: “קולות בודדים כאלה מסיתים שנאה ובמידה מסוימת הסתה, וזה לא מקובל”. למקגרגור יש יותר מ-10 מיליון עוקבים בטוויטר ומעל 47 מיליון באינסטגרם.

אסור לפספס
נגןויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
ויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
נגןכמה כסף משלם ליאו מסי לספר האישי שלו?
כמה כסף מרוויח הספר האישי של ליאו מסי?
נגןספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
ספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
נגןלמה סון סירב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
למה סון סרב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
/* LAST / NEXT ROUNDs */