יום ראשון, 14.08.2022 שעה 15:59

אלי רייזמן: חיי השתנו מאז ההישג, ישראל נהדרת

האלופה האולימפית מלונדון שהגיעה למכביה זכתה לקבלת פנים חמה בוועד האולימפי: "מתעמלות אומרות שאני מעניקה להן השראה". זינגר: "גאים שביקרת"

|
רייזמן.
רייזמן. "אהבתי את הביקור בארץ" (משה חרמון)

המדליסטית האולימפית מלונדון, אלי רייזמן, זכתה הבוקר (ראשון) לקבלת פנים חגיגית במשרדי הוועד האולימפי וחנכה את המיצג המעודכן במוזיאון "החוויה האולימפית".

המתעמלת היהודייה מארה"ב שריגשה המונים כאשר זכתה בזהב בלונדון בתרגיל הקרקע שבוצע לצלילי "הבה נגילה" - כמחאה על התעלמות הוועד האולימפי הבינ"ל מהנצח זכרם של י"א חללי אולימפיאדת מינכן 1972 - נמצאת בימים אלה בישראל לרגל אירועי המכביה, במסגרתם אף הובילה כזכור את הלפיד שהדליק את אש המכביה בטקס הפתיחה. 

על שהותה בישראל אמרה רייזמן: "אני מתרגשת מאוד להיות כאן ומודה על ההזמנה. טקס המכביה היה מיוחד עבורי. אהבתי את הביקור בארץ והחוויה הייתה ללא ספק מדהימה, ישראל היא מדינה נהדרת ויפה. הביקור בחוויה האולימפית היה אחד הדברים הטובים שראיתי כאן". 

על ההופעה שלה בלונדון סיפרה: "חיי השתנו מאוד בעקבות ההישג, עדיין קשה לי לצאת החוצה. לא ציפיתי לכזאת תמיכה. מתעמלות אומרות שאני נותנת להן השראה וזה די מדהים מבחינתי. תמיד חיכיתי לרגע הזה מאז שהייתי ילדה. לא התאמנתי במשך שנה מאז ועכשיו יש לי תוכניות להתחרות באליפות ארה"ב וריו". 

רייזמן: גאה לייצג את העם היהודי

על הבחירה בשיר הוסיפה: "הייתי במחנה אימון ב-2011 וההורים שלי שלחו לי את השיר, כשלמדתי אותו והרגשתי טוב איתו אז גם הופעתי איתו בלונדון". 

רייזמן מתרשמת (משה חרמון)
רייזמן מתרשמת. "עדיין קשה לי לצאת החוצה" (משה חרמון)
 

מנכ"ל הוועד האולימפי, אפרים זינגר, שליווה אותה במהלך הסיור, העניק לה שעון וציין: "גאים שביקרת כאן וזה היה לנו לכבוד גדול. ראינו אותך במכביה ואני בטוח שהאנשים בישראל יעקבו אחרייך גם בריו".

זינגר ורייזמן (משה חרמון)
זינגר ורייזמן. ביקור מוצלח (משה חרמון)
 
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו