יום שישי, 15.10.2021 שעה 18:28

נעים חתם לעונה בבית"ר: חובת ההוכחה רק עליי

פרסום ראשון: המאמן החליף את אמסלם והעביר את אימון הבכורה: "אין הרבה מאמנים שיסרבו לקבוצה הזו". יוסף סיכם על רכישת 20% מכרטיסו של תמוז

ליגת העל 21-22
113-85הפועל ב"ש1
103-65הפועל חיפה2
93-65הפועל חדרה3
84-75הפועל נוף הגליל4
86-75הפועל ת"א5
75-65מכבי חיפה6
77-55מכבי ת"א7
65-55מכבי פ"ת8
56-55בית"ר ירושלים9
56-55בני סכנין10
57-55מכבי נתניה11
55-35עירוני ק"ש12
39-55מ.ס אשדוד13
34-05הפועל ירושלים14
לוח משחקים
 • הפועל ירושלים
 • שבת, 16/10, 18:00
 • מכבי חיפה
 • מ.ס אשדוד
 • שבת, 16/10, 18:45
 • בני סכנין
 • הפועל חיפה
 • שבת, 16/10, 19:00
 • הפועל נוף הגליל
 • מכבי נתניה
 • שבת, 16/10, 20:30
 • מכבי ת"א
 • עירוני ק"ש
 • ראשון, 17/10, 19:00
 • הפועל חדרה
 • הפועל ב"ש
 • ראשון, 17/10, 20:15
 • מכבי פ"ת
 • הפועל ת"א
 • שני, 18/10, 20:45
 • בית"ר ירושלים
283 תגובות |
יובל נעים באימון הבכורה בבית
יובל נעים באימון הבכורה בבית"ר י-ם (גיא בן זיו)

אפשר לברך, יש מאמן לבית"ר ירושלים: יובל נעים חתם היום (רביעי) לעונה אחת במועדון מהבירה בתום פגישה עם היו"ר איציק קורנפיין, והוא יחליף את דוד אמסלם שהתפטר במפתיע בתחילת השבוע.

נעים נפגש בשעות הצהריים עם קורנפיין בבית קפה ירושלמי, כאשר כעבור קצת יותר משעה יצאה הבשורה על המאמן החדש של בית"ר. המאמן יעמוד על הקווים כבר ביום שבת במשחק המסקרן של הירושלמים נגד הפועל באר שבע במחזור הפתיחה של הליגה.

כמו כן, הצוות המקצועי בבית"ר עבר סוג של מהפך, כאשר לאחר המינוי של נעים סוכם בינו לבין קורנפיין כי מי שישמש כעוזרו יהיה שחקן העבר של בית"ר, חנן אזולאי. משמעות הדבר היא שאיציק עובדיה סיים למעשה את תפקידו בקבוצה, לאחר שהגיע לבית"ר עם דוד אמסלם ואף הדריך את הקבוצה באימונים עד אתמול.

החתמת נעים תשפיע גם על הרכש שצפוי להגיע לקבוצה. בית"ר תפנה סכום של למעלה ממיליון שקלים לחיזוק, כשלראשי הקבוצה ברור שעל המועדון להתחזק בעמדת החלוץ, משום שטרם נמצא תחליף לסמואל יבואה ולחן עזריאל שעזבו.

אימון בכורה ליובל נעים בבית"ר

שחקן הרכש הראשון של יובל נעים צפוי להיות הבלם הארגנטינאי מיגל פורטיז'ו, שמתאמן בבית"ר מזה ארבעה ימים. המאמן החדש ראה מספר ביצועים שלו והתרשם. הבלם דויד גאמזרדאשווילי ימשיך להיבחן, כשגם גל לוי, שמתאמן עם הקבוצה ללא חוזה, צפוי לחתום במועדון לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.

נעים בדרך לפגישה. האיש שיחליף את דוד אמסלם על הקווים של בית&qout;ר (גיא בן זיו)
נעים בדרך לפגישה. האיש שיחליף את דוד אמסלם על הקווים של בית"ר (גיא בן זיו)
 

נעים העביר את אימון הערב: "הגעתי למועדון גדול"
עידן יובל נעים בבית"ר ירושלים נפתח באימון בבית וגן. המאמן והשחקנים עלו על כר הדשא לאחר שהתקיימה אסיפת קבוצה. עוד לפני תחילת האימון אמר יובל נעים ל-ONE: "התחושות שלי טובות. הגעתי למועדון גדול. אני לא מכיר הרבה מאמנים שיסרבו לבית"ר. חובת ההוכחה היא עליי. אני חושב שלבית"ר יש צעירים מוכשרים שצריכים להאמין בעצמם".

יובל נעים (גיא בן זיו)
יובל נעים בבית וגן (גיא בן זיו)
 

"אנחנו מקווים להתחזק בשניים-שלושה שחקנים ואני בטוח שהקבוצה תרוץ קדימה. כולם במערכת רוצים את טובת המועדון ובראש ובראשונה איציק קורנפיין ואני בטוח שיעשו הכל כדי שלבית"ר תהיה קבוצה הרבה יותר טובה מזו שיש היום. אנחנו צריכים בלם אחורי ברמה גבוהה וגם מספר 9 וזו מטרתנו כרגע על אף שלא פשוט להשיג את השחקנים הללו אך נעשה את כל המאמצים".

יובל נעים (גיא בן זיו)
יובל נעים בועט באימון (גיא בן זיו)
 

"זו פעם ראשונה שאני מגיע למועדון בסדר גודל כזה. אני מאמין שבמשך הזמן אבין לאן הגעתי. כרגע אני מרוכז באימון הראשון ונראה איך נתקדם מאימון לאימון. אני רוצה להכיר את השחקנים ועם סבלנות ועזרה של הקהל, נעשה תוצאות טובות. השאיפה שלי היא להביא את השחקנים לתת מעצמם מעל מאה אחוז ואני בטוח שבעזרת הוותיקים והצעירים ושילוב שלי ושל הקהל נעשה תוצאות טובות. אבירם ברוכיאן ועמית בן שושן יכולים לשחק בכל קבוצה בארץ והם ייתנו את הערך המוסף שחסר לה".

הרוש וברוכיאן (גיא בן זיו)
הרוש וברוכיאן באימון (גיא בן זיו)
 

"אני רוצה מאוד להצליח עם הקבוצה ורוצה שזה יקרה. לא הייתי מאמין לפני כמה חודשים שאגיע לזה. אני חושב שאני מאמן ראוי ובכל קבוצה שאני מגיע אליה אני נותן הכל אך בסופו של דבר הכל זה עניין של תוצאות. אני מקווה לתת את כל כולי ומקווה שתהיה הצלחה".

המאמן הטרי, יובל נעים, התארח בתוכנית הספורט של ישראל ב-102FM בשיתוף ONE ודיבר על מטרות הקבוצה, על שחקניו החדשים, הקהל ועל העתיד.

מה אתה חושב על קבוצתך החדשה?
"נמרצת ומוכשרת עם שחקנים שרוצים להתקדם. העולם שייך לצעירים, אבל הם צריכים לדעת שהם צריכים להקדיש את עצמם לקבוצה".

אתה יודע למה אמסלם עזב?
"לא היו לו שחקנים. להיות פסימי זה הכי קל ואני לא מפחד מתגרים, יש לחומר טוב. מרגישים שהמועדון עובר משבר, אבל מרגישים שזה מועדון ענק. אני כרגע חדש וייקח לי זמן לדעת מי נגד מי".

דוד אמסלם (שי לוי)
דוד אמסלם. "עזב כי לא היו לו שחקנים" (שי לוי)
 

אתה מעכל את המינוי? צריך לחזק את הקבוצה?
"הוא מגיע לי. מי שעוקב אחריי ורואה את התוצאות שלי, רואה שמגיע לי. ממה שראיתי באימון בית"ר צריכה להביא בלם בעל שיעור קומה. זה לא אומר שהנבחן לא מספיק טוב. בנוסף אנחנו צריכים חלוץ מס' 9 ברמה גבוהה, ולפגוע איתו בינגו".

איך קיבלו אותך? מה אתה יכול להגיד על התדמית שלך?
"יפה מאוד. גם אנשי המועדון וגם הקהל. מה שיצרו לי, חד משמעית זה לא אני. כל מי שפוגש אותי רואה שזה בדיוק ההיפך. אני מקווה שבית"ר תצליח ובגדול".

יובל נעים - המאמן החדש של בית"ר
נעים עצמו, שעבר קיץ לא קל שכלל חקירות ומעצרים על רקע פרשת "הכדור המרכזי", היה בעונה שעברה אחת הסיבות העיקריות להישארות הפועל פ"ת בליגה אחרי שהוביל אותה לרצף יוצא מן הכלל במהלך העונה, לפני שעזב את המועדון בעקבות חילוקי דעות עם ההנהלה. עבורו מדובר בהתקדמות אדירה, ולמעשה בפעם הראשונה נעים מגיע לקבוצה בסדר הגודל של בית"ר ירושלים.

יובל נעים. המאמן הבא של בית&qout;ר (גיא בן זיו)
יובל נעים. המאמן החדש (גיא בן זיו)
 

כבר אתמול ציין המאמן בתוכנית הספורט של 102FM בשיתוף ONE שהוא רואה עצמו כמועמד ראוי והוא מאמין שהוא יוכל להוביל את בית"ר קדימה: "מדובר באתגר גדול. הדבר החשוב ביותר הוא להשאיר את הקבוצה בליגה", אמר נעים.

נעים פרש בשנת 2001 ממשחק ועבר לקריירת אימון. נעים אימן את רמת עמידר ובהמשך שימש כמאמן הפועל רמת גן. תחת נעים, הצליחה הקבוצה לרשום עליה היסטורית לליגת העל בעונת 2008/09 אחרי 19 שנות היעדרות.

איציק קורנפיין ביציאה מהפגישה. מצא מחליף לאמסלם (גיא בן זיו)
איציק קורנפיין ביציאה מהפגישה. מצא מחליף לאמסלם (גיא בן זיו)
 

לאחר אימון הפועל רמת גן, עבר נעים לבני סכנין, שם סיים את עבודתו לאחר שבועות ספורים. במהלך העונה שעברה מונה נעים למאמן הפועל פתח תקווה, עד להחלטה על סיום תפקידו.

הבעלים של קבוצת הכח עמידר רמת גן, גל יוסף, סיכם עם בית"ר ירושלים על רכישת 20 אחוזים מכרטיסו של טוטו תמוז שבבעלות בית"ר ירושלים, בתמורה למליון ושש מאות שקלים.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי