יום ראשון, 24.10.2021 שעה 22:27

אריק שיבק זימן את דייויד בלות'נטאל לנבחרת

פרסום ראשון: המאמן הלאומי מעוניין בפורוורד מכבי ת"א ופנה אליו רשמית בעניין. שיבק: "בלות'נטאל הביע נכונות ורצון לקחת חלק במאמץ של כולנו"

42 תגובות |
דייויד בלות´נטאל. קיבל זימון לנבחרת
דייויד בלות´נטאל. קיבל זימון לנבחרת

פרסום ראשון: מאמן נבחרת ישראל בכדורסל, אריק שיבק, התקשר לפורוורד הצהובים, דייויד בלותנטאל, והודיע לו באופן רשמי כי הוא מבקש ממנו ליטול חלק בנבחרת ישראל בקמפיין שיחל בקיץ הקרוב לקראת מוקדמות אליפות אירופה שתתקיים ב-2011.

ל-ONE נודע שבשיחה שהתקיימה בין המאמן לבלות'נטאל ביום ראשון אחר הצהריים פרס המאמן הלאומי בפניו של בלותנטאל את חשיבותו עבור הנבחרת, בירך אותו על העפלתה של מכבי ת"א לטופ-8, איחל לו כמובן הצלחה רבה והבטיח לו כי לגבי הפרטים הטכניים ולוחות הזמנים בכוונתו של שיבק לבוא לקראת שכן השחקן מתגורר בארצות הברית במהלך הקיץ.

מאמן הנבחרת, אריק שיבק, אישר ל-ONE את הידיעה ואמר: "אכן התקיימה שיחת טלפון ביוזמתי, אני התקשרתי לדייויד ואמרתי לו שאני רוצה לראות אותו לוקח חלק משמעותי בנבחרת. הוא הקשיב לי בקשב רב ואני שמח שהוא הבין את המשמעות הגדולה בללבוש את המדים הלאומיים ולייצג את ישראל בכבוד.

לגבי הפרטים הטכניים, לוחות הזמנים ועצם העובדה שדייויד לא מתגורר בישראל, אני מבין את הצורך שלו לראות את משפחתו במהלך הקיץ. הבטחתי לו שאבוא לקראתו ואנחנו נשב ונדבר על לוחות הזמנים בקרוב. מבחינתי שמחתי מאוד שהוא הביע נכונות ורצון לקחת חלק במאמץ של כולנו להביא את הנבחרת לאן שהיא צריכה להיות".

שיבק. &qout;הבטחתי לבלות´נטאל שאבוא לקראתו&qout; (גיא בן זיו)
שיבק. "הבטחתי לבלות´נטאל שאבוא לקראתו" (גיא בן זיו)

עוד נודע ל-ONE כי מבחינת סגל השחקנים הקיים, הצוות המקצועי של הנבחרת מחפש אלטרנטיבות נוספות לצרף שחקנים שעד כה היו בסגל המורחב או לא נכללו בסגל כלל וזאת בשל פציעות של שחקנים שונים שעלולים להחמיץ את קמפיין הנבחרת בקיץ בשל עומס יתר פיזי.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי