יום חמישי, 18.08.2022 שעה 17:44

פורמולה 1: תם עידן השוויון במקלארן

הנהג המוביל של הקבוצה, לואיס המילטון הכריז: "אני אהיה הנהג המועדף בשנה הבאה. למדתי מהטעויות של עונה שעברה". רון דניס החליט להמשיך במקלארן

|
לואיס המילטון. יהיה הנהג המוביל של מקלארן (רויטרס)
לואיס המילטון. יהיה הנהג המוביל של מקלארן (רויטרס)
חודשים וחצי לפני פתיחת עונת 2008 בסבב הפורמולה, מקלארן החליטה להפסיק לדגול בשוויון בין הנהגים עם הכרזתו של לואיס המילטון כי: "אני אהיה הנהג המועדף בשנה הבאה".

לא הרבה זמן היה הבריטי תחת צילו של הספרדי פרננדו אלונסו בשנה הקודמת, לאחר 3 פודיומים רצופים החל הבריטי לערער את מעמדו של האלוף היוצא ולהכריז על סדר חדש בקבוצה.

אלונסו, שהיה ברור שיהיה הנהג מספר אחד של הקבוצה מצא עצמו לא פעם במאבקים צמודים עם מי שהפך לעתיד ליריבו המר ביותר בעונת 2007.

היום, כשפרננדו אלונסו בחוץ והייקי קובליינן בפנים, מרגיש המילטון תחושה של הקלה: "אני מקווה שהשנה הבאה בסבב תהיה דומה לזו של העונה שעברה רק בלי סקנדלים כגון פרשת סטפנייגייט והמרירות ששרה ביני לבין פרננדו אלונסו".

המילטון הוסיף: "אני חש כמנהיג הקבוצה עם הרבה אחריות על הכתפיים ואני מקווה שאני אעמוד בכל המשימות שיוטלו עלי. מן הסתם המטרה היא אליפות. אני יודע שהיה לי סיום עונה זוועתי, אבל למדתי מהטעויות. ככה זה שרק מתחילים".רון דניס ימשיך במקלארן
לאחר התלבטויות רבות, החליט הבוס של מקלארן, רון דניס, להישאר בקבוצה. יום לאחר ששיגר את מכתבי ההתנצלות ליושבי ראש ההתאחדות המוטורית ולקבוצת פרארי, הרבה מבקרים דרשו את ראשו של רון דניס, אך הוא היה נחוש בדעתו להישאר בקבוצה שבנה במו ידיו ולשקם את התדמית שנהרסה לה במהלך העונה.

דניס הוא בעל השליטה העיקרי בקבוצה הבריטית, שכן חלק נוסף נמצא בידיו של קונצרן הרכב העולמי מרצדס. עונה יותר רגועה צפויה לדניס, כאשר הנהג מס אחד כבר מוגדר ומי שיחפה עליו יהיה זה הייקי קובליינן הפיני שהצטרף לשורות הקבוצה לפני כשבועיים.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו