ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|גיימינג|בריאות וכושר|תיירות ספורט|ONE TRAVEL
LIVE קטגוריות
כל משחקי היום
משחקים פעילים
מוקדמות ליגת האלופות סיבוב ראשון גומלין
מוק' הליגה האירופית סיבוב ראשון גומלין
ידידות הכנה
ליגה סינית - מחזור 18


מעודכן ל- 21:54
  
19/0718/0717/0716/0715/0714/0713/07

2
טבלה
LIVE בסלולריONE ב- iPhone מוק' הליגה האירופית סיבוב ראשון גומלין
מעודכן ל-16/07/2019 שעה 21:54
2
 למשחק ז'נס אש   -   טובול קוסטנאי 15:00
2
 למשחק אלשקרט   -   מקדוניה גי.ג'יי.פי 17:30
2
 למשחק שירוקי ברייג   -   קייראט 17:30
2
 למשחק ונטספילס   -   טאוטה 18:00
2
 למשחק ברונדבי   -   אינטר טורקו 18:30
2
 למשחק סבאייל   -   קראיובה 19:00
2
 למשחק אולימפיה לובליאנה   -   ריגאס 19:00
2
 למשחק אברדין   -   רובאניימי 19:00
2
 למשחק סטיארנן   -   לבאדיה טאלין 19:00
2
 למשחק רוזמברוק   -   לבסקי סופיה 19:30
2
 למשחק לייפאיה   -   דינמו מינסק 19:30
2
 למשחק אורדבסי   -   טורפדו קוטאיסי 20:00
2
 למשחק א.א.ק. לרנקה   -   פטרוקוב הינצ'סטי 20:00
2
 למשחק קאונו ז'לגיריס   -   אפולון לימסול 20:00
2
 למשחק אקדמיה פאנדב   -   ז'רניסקי מוסטאר 20:00
2
 למשחק ספרנטה ניספורני   -   נפטצ'י באקו 20:00
2
 למשחק סטיאווה בוקרשט   -   מילסאמי 20:00
2
 למשחק דאציה קישינב   -   קרקוביה קראקוב 20:00
2
 למשחק קליפטונויל   -   הוגסונד 20:00
2
 למשחק בודפשט הונבד   -   ז'לגיריס וילנה 20:00
2
 למשחק בריידבליק   -   ואדוז 20:00
2
 למשחק לאצ'י   -   הפועל ב"ש 20:30
2
 למשחק דינמו טביליסי   -   אנגורדאני 20:30
2
 למשחק קורק סיטי   -   פרוגרס 20:30
2
 למשחק גזירה יונייטד   -   היידוק ספליט 21:00
2
 למשחק מכבי חיפה   -   מורה 21:00
2
 למשחק קרוסיידרס   -   טורסהאבן 21:00
2
 למשחק דברצן   -   קוקסי 21:00
2
 למשחק שחטיור סוליגורסק   -   היברניאנס 21:00
2
 למשחק זטה   -   וידאוטון 21:00
2
 למשחק סט. פטריק   -   נורקופינג 21:00
2
 למשחק פיוניק   -   שקופי 21:30
2
 למשחק קופס   -   ויטבסק 21:30
2
 למשחק סט. גוז'ף   -   גלאזגו ריינג'רס 21:45
2
 למשחק טראנס   -   בודוצ'נוסט 21:45
2
 למשחק פלורה טאלין   -   רדניצ'קי 21:45
2
 למשחק בלזן   -   דומז'אלה 21:45
2
 למשחק ביילינה   -   ספרטק טרנאבה 21:45
2
 למשחק מאלמו   -   באלימנה יונייטד 21:45
2
 למשחק קונאס קוואי   -   קילמרנוק 21:45
2
 למשחק בראן   -   שמרוק רוברס 22:00
2
 למשחק מולדה   -   קיי.אר רייקיאוויק 22:00
2
 למשחק קולג' אירופה   -   לגיה ורשה 22:00



כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
ארגוני ספורט
אקסטרה
1:1