יום שישי, 26.04.2019 שעה 05:10
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|גיימינג|בריאות וכושר|תיירות ספורט|ONE TRAVEL

אדרי: איפה האחריות של הפועל ת"א לגבי גלבאן?

בתכנית הספורט של ישראל בשיתוף ONE דנו עם מנכ"ל בני יהודה: "אנו לא אשמים אפילו באחוז אחד, זה לא נפל בין הכיסאות". התוכנית שודרה גם ב-101.5FM (1 תגובות)

30/12/2018 18:00 מאת מערכת ONE
אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' (מערכת ONE)
אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' (מערכת ONE)

תוכנית הספורט של ישראל בשיתוף ONE משודרת בכל ערב מ-18:00 עד 20:00. את תוכנית הספורט ניתן לשמוע ברדיו תל אביב (102FM), רדיו חיפה (99.5FM ו-107.5FM), רדיו ירושלים (101FM), רדיו דרום (97FM ו-95.8FM), וגם באשקלון ובאשדוד ב-101.5FM. בנוסף לכל שלל התחנות המכובדות, התוכנית משודרת גם כאן באתר.

הערב בתוכנית דברנו על פיטורי חיים סילבס מעירוני קריית שמונה ודנו על סאגת פדרו גלבאן. כמו כן, התייחסנו לניצחון של מכבי חיפה ומרקו בלבול על בני יהודה ונפרדנו מאגדת הכדורגל, שייע גלזר שהלך לעולמו.

כפיר אדרי: “איפה האחריות של הפועל תל אביב לגבי פדרו גלבאן?”

שוחחנו עם מנכ”ל בני יהודה, כפיר אדרי, ועם כוכב הקבוצה בעבר שמיועד להיות מגורש מהארץ, פדרו גלבאן, על הסיטואציה הקשה בה נמצא הארגנטינאי, מי האחראי על המצב, מה היה אפשר לעשות אחרת והאם פדרו כועס על הזהובים.

שלום וערב טוב לך, פדרו גלבאן:
”ערב טוב חברים”.

מה שלומך?
”בסדר, ברוך השם”.

פדרו גלבאן. "יש לי משפחה כאן" (רדאד ג'בארה)פדרו גלבאן. "יש לי משפחה כאן" (רדאד ג'בארה)

אתה מאוכזב מהמדינה?
”אני יודע שיש חוקים ואני מכבד אותם. אני יודע שקשה לשנות אותם גם, צריכים לראות ולבדוק הכל. זה לא מתחום האחריות שלי, אך אני מבקש, אנשים – תנסו לעזור לי. יש לי משפחה כאן, ילדים בכיתה ג’”. 

בני יהודה הרסה לך את הקריירה?
”כל כך הרבה אנשים הראו לי את מה שכתבו באינטרנט. אני בנאדם עם הרבה כבוד, לא אדבר על אנשים ספציפיים דברים לא טובים. דברתי על נקודה מסוימת על כפיר אדרי”.

שלום וערב טוב לך מנכ”ל בני יהודה, כפיר אדרי:
”ערב טוב”.

כפיר אדרי. "לא אשמים אפילו באחוז אחד" (איציק בלניצקי)כפיר אדרי. "לא אשמים אפילו באחוז אחד" (איציק בלניצקי)

אתה אשמים בחוסר הסדר?
”אנחנו לא אשמים אפילו באחוז אחד. יש חוק במדינת ישראל, אם אני היום כמנכ”ל של מועדון בא לשחקן שיש לו ויזה וחודש לפני או שבועיים לפני אני מחדש לו אותה, הוא יכול להישאר פה הרבה זמן. ברגע שמבטלים את הוויזה אתה צריך לעשות חדשה. אם זה היה קורה לשחקן שהיה פחות מחמש שנים בארץ, הכל בסדר. אשקלון עשו לו ויזה בתחילת העונה. אין פה אשמים”.

אם הניירת הייתה מגיעה באופן מסודר הוא לא היה מגיע למצב כזה:
”הניירת הגיעה. מכיוון שאשקלון ביטלה אותו הוא הגיע לוועדת שר, שלוקחת מספר חודשים. אותו סיפור היה לאניימה. זה לא נפל בין הכיסאות, יש חוק במדינה. אם אשקלון לא הייתה לחוצה להחתים שחקן והייתה משאירה אותו היה רצף ולא היה את כל בלאגן”.

גלבאן. "לא מאשים את כפיר" (אחמד מוררה)גלבאן. "לא מאשים את כפיר" (אחמד מוררה)

פדרו מה תגובתך?
”אני רוצה להגיד לכפיר משהו קצר. אני שומע את כל השטויות שיש באינטרנט, אני יודע שזה לא אתה. לא דברתי משהו רע עליך. אני לא מלכלך עליך, אני לא מאשים את כפיר. הבלגן התחיל בבני יהודה”.

כפיר: “אתם צריכים להבין שאין פה אשמים. כשדלה איינוגבה עזב את בני יהודה, אם הייתי גורע אותו מיד אשקלון הייתה צריכה לחדש לו את הוויזה ולחכות ארבעה, חמישה חודשים. בגלל שלא היינו בלחץ, השארנו אותו ושמרנו לו על הרצף. איפה האחריות של הפועל תל אביב שהוא שיחק שם שנה?”.

איפה בני יהודה הייתה, אתם הבית שלו והייתם צריכים לדאוג לו:
”שאתה (אייל ברקוביץ’) החתמת אותו בראשל”צ, אני אמרתי זה לא יעזור. אני יכול להגיד לו לבוא לאמן במחלקת נוער, זה לא ישנה את המצב”.

ברק אברמוב. "יכולנו להגיד לו לאמן בנוער, זה לא היה עוזר" (איתי כהן)ברק אברמוב. "יכולנו להגיד לו לאמן בנוער, זה לא היה עוזר" (איתי כהן)

תומר קשטן: “הכישלונות שלי הם חלומות של אחרים”

שוחחנו עם מאמנה החדש של עירוני קריית שמונה, תומר קשטן, על המינוי המחודש בצפון, הדרך שבה הוא מאמן, אבא דרור, איך הוא מסתדר מבחינת מגורים ומה השוני שהוא יביא לקבוצה מחיים סילבס.

שלום וערב טוב לך, תומר קשטן:
”ערב טוב חברים”.

תומר קשטן. "הכישלונות שלי הם חלומות של אחרים" (אחמד מוררה)תומר קשטן. "הכישלונות שלי הם חלומות של אחרים" (אחמד מוררה)

מזל טוב על המינוי, למה חושבים שחסר לך את הטירוף?
”תודה רבה. אני חושב שאם הייתם מכירים אותי לעומק, הייתם יודעים שאני מאוד מתלהב על הקווים”.

איך הגעת למעמד המאמן בק”ש שוב?
”הסיטואציה שונה מהפעם הקודמת. לפני שנתיים הגעתי כעוזר מאמן של מוטי איווניר. כשהוא הלך נשארתי עוזר של בני בן זקן, אחרי שזה נגמר איזי החליט לתת לי את המושכות. ברוב המשחקים שלי הקבוצה הצליחה. הצורה שבה סיימנו את העונה הייתה טובה. השנה באתי לנוער בגלל החיבור שלי למועדון הזה ולאנשים שלו. איזי ביקש ממני להנות מכדורגל חיובי”.

אתה גר שם?
”יש לי דירה בק”ש, חצי שבוע אני גר שם. אני מאוד התחברתי לאזור. זו אחת הסיבות שלקחתי את הנוער. מאוד נהנתי בקדנציה הראשונה, מאוד נהנתי שאימנתי את קבוצת הנוער”. 

מה אתה הולך לעשות שונה מחיים סילבס?
”אני לא יודע מה חיים עשה ולא אכנס לזה. לי יש את הדרך שלי ואת הצורה שבה אני מאמין. יש לי את דרך האימון שלי לאורך כל הקריירה שלי. הכישלונות שלי הם חלומות של אחרים. אבא שלי הוא מודל לחיקוי, אני גאה להיות הבן של”. 

דרור קשטן. "גאה להיות הבן של" (איציק בלניצקי)דרור קשטן. "גאה להיות הבן של" (איציק בלניצקי)

פליקס חלפון: “הייתי פונה לרוני לוי עבור הפועל תל אביב”

שוחחנו עם שחקן העבר וכוכב גולסטאר תאילנד, פליקס חלפון, על קבוצתו לשעבר הפועל ת”א, על התכנית בה השתתף, הצילומים ושייע פיינגנבוים.

שלום וערב טוב לך, פליקס חלפון:
”ערב טוב חברים”.

פליקס חלפון. "הייתי מביא את רוני לוי להפועל ת"א" (שחר גרוס)פליקס חלפון. "הייתי מביא את רוני לוי להפועל ת"א" (שחר גרוס)

האם אתה זוכר את כמות ההחמצות שלך?
”החמצתי כל כך הרבה, באתי כשחקן חיזוק ויצאתי בלוף. אני לא יודע מה ירון יחליט להראות. שמתי המון גולים”.

הפועל תל אביב, מה דעתך עליה?
“אני שומע שהנוער במקום הלפני אחרון. הם עושים שוב אותה טעות. אופיר חיים לא מתאים, הוא לא יציל את הפועל. גם הניסנובים צריכים לשחרר. הם משדרים שהם מצילים את הקבוצה. לקחתם את זה עליכם, תביאו מאמן בעל שיעור קומה. אין שחקנים, תביא מאמן שיעשה שינוי. הייתי פונה לרוני לוי”.

שייע מתאים?
”אייל גולן מתאים יותר. שייע כבר תפס את הנישה של גולסטאר, הוא איבד את העניין. הוא לא יכול לאמן כדורגל יותר. הוא לא בסבב של המאמנים שמאמנים בחוץ”.

היה לכם ויכוחים סוערים בגולסטאר, הכדורגל עדיין בדמך?
”אני שיחקתי בנבחרת ישראל ובליגות ג’, אני חולה כדורגל. רציתי לשלב בתכנית את ההומור שלי, בכל מצב אני רוצה לנצח. התעמתי עם דוד רביבו, הייתי עם דלקת ריאות, הפסדתי לו והייתי בדיכאון מזה, אשתי ספגה את זה. היה קשה לי להתמודד עם צילומים יום יום, להיכנס לבוץ, להתנגב”.

דוד רביבו. "הפסדתי לו והייתי בדיכאון" (שחר גרוס)דוד רביבו. "הפסדתי לו והייתי בדיכאון" (שחר גרוס)
RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןאינדפנדיינטה מפרגוואי לא יכלו לסלוח לשחקן על הבעיטה הכושלת ש
בעט פנדל מביך ושוחרר מהקבוצה בבושת פנים
נגןהאם ביקשה מבנה לצבוע את החצר וזה מה שקרה
למה לא כדאי לגדל אוהד שרוט בבית?
נגןנבחרת צרפת הצליחה לגבור על כל היריבות בדרך אל התואר
גם בפיפא: נבחרת צרפת זוכה באליפות העולם
נגןמתוך האימון של יובנטוס
יתנחם בזה: רונאלדו חוטף כדור ויוצא מגדרו