יום ראשון, 25.02.2024 שעה 13:54
לוח משחקים
  • ניו יורק רד בולס
  • 2 - 5
  • שארלוט
  • קנזס סיטי
  • 0 - 0
  • סן חוזה ארת'קווייקס

סוארס: לוקח 3 כדורים ומזריק לעצמי כדי לשחק

החלוץ בן ה-36 שאולי יתאחד עם מסי במיאמי, דיבר על הבעיות הקשות בברכו: "אני לא יכול לכופף אותה. הבן שלי מבקש שאשחק איתו כדורגל ואני לא יכול"

|
לואיס סוארס (רויטרס)
לואיס סוארס (רויטרס)

לואיס סוארס ככל הנראה יתאחד עם ליאו מסי באינטר מיאמי אחרי שנפרד מגרמיו הברזילאית, אבל בינתיים הוא שפך אור על מצבו הרפואי בראיון באורוגוואי. במשך שנים אל פיסטולרו סבל מבעיות בברכו שהחלו עוד כשהיה בברצלונה, הוא נותח מספר פעמים במטרה להפחית את הכאבים, אבל המצב של הברך לא חזר לימים מלפני כן וההחלטה לא לפרוש גובה מהחלוץ הוותיק מחיר כבד.

“בערב שלפני משחק אני לוקח שלושה כדורים ומזריק וולטרן, אם לא אני לא יכול לשחק", סיפר סוארס שהתייחס למקור הבעיה: “יש לי שחיקה בסחוס וזה פוגע בעצם, אני לא יכול לכופף את הברך". למעשה החלוץ בן ה-36 סובל מאוסטאוארתריטיס, דלקת מפרקים שגורמת לכאבים בכל ניסיון לשחק כדורגל, בין היתר.

סוארס הסביר מה גרם להחמרת המצב: “החלק החיצוני של הברך יש לי מתיחה – שארית מניתוח ב-2020 כשהייתי בברצלונה. החלק האחרון של תהליך ההחלמה הגיעה המגיפה (הקורונה), הייתי צריך לעשות תרגילים לבד ולא יכולתי למתוח את הברך עד הסוף".

במהלך הראיון סוארס אמר שמי שהיה רואה אותו בחלק מהבקרים לא היה מאמין שהוא עדיין משחק כדורגל בשל מצבו. “קשה לי לשחק כדורגל עם הבן שלי", הוא אמר, “הוא מבקש שאשחק איתו ואני לא יכול". אגב, בנו של סוארס, בנחמין, שיחק עד לאחרונה בקבוצה עד גיל 11 במחלקת הנוער של גרמיו:

אסור לפספס
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
נגןספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
/* LAST / NEXT ROUNDs */