יום ראשון, 25.02.2024 שעה 13:22

בלילי פגש את אוהד מונדר זכרי שחזר מהשבי

שחקן העבר פגש את הילד שחזר משבי החמאס, העניק לו חולצה של נבחרת ישראל עם הספרה 9, התמסר איתו בכדור והתרשם מהיכולות שלו בקובייה ההונגרית. צפו

|
אוהד מונדר ופיני בלילי (פרטי)
אוהד מונדר ופיני בלילי (פרטי)

פיני בלילי שמאז תחילת המלחמה היה מאוד מגויס והקפיד לבקר משפחות וחיילים שנפצעו, פגש גם את אוהד מונדר זכרי, הילד הצעיר שחזר משבי החמאס. בלילי אמר על המפגש: “היה מרגש מאוד, אוהד ילד מיוחד”.

בלילי הביא למונדר זכרי חולצה של נבחרת ישראל עם הספרה 9, לכבוד יום ההולדת שחגג מונדר זכרי בזמן שישב בשבי. כדורגלן העבר גם התרשם מקרוב מהיכולות המיוחדות שיש למונדר זכרי עם הקובייה ההונגרית.

בלילי סיכם: ״הפרויקט החדש שלי זה לבקר את כל החטופים שחוזרים, בתקווה שיחזירו את כולם״. צפו בשחקן העבר ובמונדר מתמסרים וביכולת המרשימה של הילד עם הקובייה.

פיני בלילי מבקר את אוהד מונדר

סבו של מונדר, אברהם, עדיין נמצא בשבי של חמאס. כזכור, גם שחקני הפועל באר שבע, הקבוצה אותה הילד אוהד, הגיעו לבקר אותו לאחר שחזר משבי החמאס, ואף חגגו לו יום הולדת עוד לפני שחזר, בזמן היותו בשבי, עם ברכות מצולמות שקוראות לחזרתו. 

אוהד מונדר מראה לפיני בלילי תמונה שלו עם מדי ליברפול. הילד הצעיר אוהד את הקבוצה האנגלית (פרטי)אוהד מונדר מראה לפיני בלילי תמונה שלו עם מדי ליברפול. הילד הצעיר אוהד את הקבוצה האנגלית (פרטי)
אוהד מונדר (פרטי)אוהד מונדר (פרטי)
אוהד מונדר ופיני בלילי (פרטי)אוהד מונדר ופיני בלילי (פרטי)
אסור לפספס
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
נגןספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
/* LAST / NEXT ROUNDs */