יום ראשון, 03.03.2024 שעה 23:37

זוהר: אמירתו של רג'וב מזעזעת, נפעל להדחתו

אחרי שיו"ר ההתאחדות הפלסטינית הצדיק את הטבח של חמאס ב-7 באוקטובר, שר התרבות והספורט הגיב: "השתתפות בנבחרת הכדורגל שלהם היא תמיכה בטרור"

|
עטאא ג'אבר ושחקני נבחרת פלסטין (רויטרס)
עטאא ג'אבר ושחקני נבחרת פלסטין (רויטרס)

גם אחרי שהתגלו ממדי הטבח שביצעו מחבלי חמאס ב-7 באוקטובר, יש מי שמצדיק אותם. אחרי שג’יבריל רג’וב עשה זאת בראיון, שר התרבות והספורט, מיקי זוהר, הגיב: "אמירתו המזעזעת של ג׳יבריל רג׳וב המשמש כיו״ר התאחדות הכדורגל הפלסטינית, המצדיקה את הטבח מזעזעת ומבישה. היא גם מוכיחה היטב מדוע השתתפות בנבחרת הכדורגל שלהם היא תמיכה בטרור. ‏נפעל להדחתו מכל המפעלים, אין מקום לתומכי ומחוללי טרור בספורט העולמי".

רג’וב אמר בראיון לערוץ טלוויזיה מצרי: "ההתפרצות שאירעה ב-7 באוקטובר זו תגובה טבעית להתעללות. יום 7 באוקטובר יהיה נקודת מפנה ביחס לכיבוש ולפשעיו. זה לא קרה סתם. מי שנושא באחריות לזה הוא הכיבוש, זה חלק ממלחמת ההתנגדות וההגנה מצד הפלסטינים וזה יוביל לתחילת התפרצויות נוספות.

מיקי זוהר (אורן בן חקון)מיקי זוהר (אורן בן חקון)

"ההתפרצות העוצמתית הבאה תהיה ביהודה ושומרון. חמאס הוא חלק מהמרקם הפלסטיני מבחינה לאומית ופוליטית. זוהי תחילתה של אחדות לאומית, שבה העם, האומה וההנהגה הפלסטינים הם אחד. המטרה שלנו היא להקים מדינה פלסטינית עצמאית על כל השטחים הפלסטינים".

"הטבח הוא תגובה טבעית להתעללות". ג'יבריל רג'וב (רויטרס)"הטבח הוא תגובה טבעית להתעללות". ג'יבריל רג'וב (רויטרס)

רג’וב הוא יו”ר התאחדות הכדורגל הפלסטינית ויו”ר הוועד האולימפי הפלסטיני ודבריו מעוררים תרעומת בספורט הישראלי. רג’וב משויך פוליטית לתנועת הפת”ח ששולטת ברשות הפלסטינית, אך הגיב גם למתקפת הטרור הרצחנית של חמאס בראיון. בכך למעש, הרשות הפלסטינית מבהירה למעשה כי היא תומכת בטרור וברצח של ישראלים.

תמונות החטופים הבוקר באימון מכבי ת"א
אסור לפספס
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
/* LAST / NEXT ROUNDs */