יום שני, 26.02.2024 שעה 10:22

מוקי: שמעתי את סיפורי המשפחות וכואב הלב

נבחרת הג'ודו פתחה את האימון עם דקת דומיה, אלוף העולם לשעבר: "מחזקים את כוחות הביטחון ששומרים עלינו". פלצ'יק: "אנשי עוטף עזה, אתם גיבורים"

|
פיטר פלצ'יק והג'ודאים (צילום מסך)
פיטר פלצ'יק והג'ודאים (צילום מסך)

הספורטאים האולימפים הישראלים ממשיכים להתאמן בצל המלחמה ברצועת עזה, אך גם הם עדיין מתקשים להתאושש מהמראות של מתקפת הטרור בדרום. נבחרת ישראל לגברים בג’ודו פתחה את האימון היום (שני) במכון וינגייט בדקת דומיה לזכר קורבנות הטבח של ארגון הטרור, חמאס.

לפני האימון שהעביר המאמן אורן סמדג’ה, אלוף העולם לשעבר, שגיא מוקי, ביקש את רשותו לקיים דקת דומיה: “אני רוצה שנעמוד דקת דומיה לזכר כל הנרצחים באירוע הטרור שהתחיל את המלחמה הזאת. המון אזרחים חפים מפשע נרצחו. ביקרתי שלוש משפחות שיושבות שבעה, שמעתי את הסיפורים שלהן וכואב לי הלב. נעמוד דקה לזכרם”.

מוקי הוסיף לאחר מכן: “אנחנו מחזקים את צבא ההגנה לישראל, משטרת ישראל וכל כוחות הביטחון ששומרים עלינו ושמים את גופם כדי שאנחנו נוכל לחיות פה כישראלים”.

גם יתר הג’ודאים שלחו מילות עידוד לאזרחי הדרום. פיטר פלצ’יק אמר: “אנשי עוטף עזה, כולנו מאחוריכם, הלב שלנו איתכם ואתם גיבורים אמיתיים. אנחנו מצדיעים לכם. אוהבים אתכם ושולחים לכם חיבוק ענק”.

שחקני הפועל ב"ש משמחים את תושבי הדרום
אסור לפספס
נגןלמה סון סירב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
למה סון סרב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
/* LAST / NEXT ROUNDs */