יום ראשון, 25.02.2024 שעה 14:09

היום בשידור חי: ליגת ה-MMA שכבשה את העולם

אירגון One Championship נחשב למהנה ביותר בקרב חובבי ה-MMA בזכות שילוב הסגנונות, הכוכבים והחוקים. השידור הראשון: היום בשעה 15:30 בערוץ ONE2

|
בקרוב בערוץ ONE2 (הפייסבוק של One Championship)
בקרוב בערוץ ONE2 (הפייסבוק של One Championship)

One Championship שנחשב לאירגון אמנויות הלחימה השני בגודלו בעולם, כבר כבש את אסיה בסערה והפך בשנים ספורות לגדול ביותר ביבשת. עכשיו הוא מתפשט גם בשאר העולם ומגיע לערוץ ONE2 עם שידורים ישירים החל מיום מהיום (שישי) ב-15:30.

רבים מחשיבים את One Championship לאירגון אמנויות הלחימה המהנה ביותר לצפייה בעולם והמספרים האסטרונומיים שהוא מייצר (דורג בטופ 10 אירגוני הספורט הגדולים בעולם) תומכים בטענה הזו.

הדבר הבולט ביותר ב-One Championship שגם מייחד אותו הוא הגיוון: הוא מקיים קרבות במספר אמנויות לחימה כאשר הצופים יכולים ליהנות מקרבות MMA, איגרוף תאילנדי, קיקבוקסינג, ג'יו ג'יטסו ואפילו קרבות עם חוקים מיוחדים שעשויים להשתנות בכל סיבוב. לא משנה איזה סגנון אמנויות לחימה אתם אוהבים לראות, תמצאו אותו שם.

הדבר הנוסף שהופך את הקרבות למלאי אקשן ומהנים לצפייה הוא הטוויסט שהאירגון נתן לקרבות ה-MMA והאיגרוף התאילנדי. ב-One Championship קרבות האיגרוף התאילנדי לא נערכים עם כפפות איגרוף קלאסיות כנהוג, אלא עם כפפות MMA חצי פתוחות שקטנות מאוד ומרופדות הרבה פחות מכפפות איגרוף. זה לוקח את הקרב למקום אחר לגמרי והשוני בכפפות גורם להבדל ענק בטכניקה ההתקפית וההגנתית.

בקרבות ה-MMA, בדומה לחוקים מהאירגונים היפנים בעבר, אין למשל את חוק ה-Grounded Opponent, מה שאומר שניתן להשתמש בבעיטות ובמכות ברך לראש היריב גם כאשר הוא נמצא עם הידיים או הברכיים על הקרקע וגם השיפוט והניקוד מזכירים הרבה יותר את סגנון יפן של סוף שנות ה-90.

ב-One Championship גם דאגו לכוכבים כדי לייצר קהל נאמן. מה שהחל עם הטרייד היחיד בהיסטוריה עם ה-UFC שהביא את דימיטריוס "מייטי מאוס" ג'ונסון ל-One בתמורה לבן אסקרן, המשיך עם גיוס רוב התותחים הכבדים של האיגרוף התאילנדי והקיקבוקסינג בעולם כמו רודטאנג, טוואנצ'אי, סופרבון, סופרלק ומרבית גדולי הלוחמים האסייתים, לצד כוכבים אירופים כמו ליאם הריסון וג'ונתן האגרטי, בתוספת כוכבות ענק כמו סטאמפ פיירטקס נאט וונדרגירל ואנה ג'ארונסאק.

בנוסף לאוסף הכוכבים והכוכבות, האירגון מייצר עניין אפילו בקרבות הקרקע וההכנעות שנחשבים לפחות פופולריים באסיה בהשוואה לקרבות העמידה בעזרת החתמת כוכבי ענק כמו מייקי מוסמצ'י, האחים ריטולו ודניאל קלי. בנוסף להיותם אשפים בג'יו ג'יטסו, לכולם יש אישיות כובשת וגורמת לצופים להישאר מרותקים למסך.

אסור לפספס
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
נגןספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
/* LAST / NEXT ROUNDs */