יום ראשון, 03.03.2024 שעה 00:49

אשרם: הנבחרת עשתה הישג היסטורי ומטורף

האלופה האולימפית שנכנסה לצוות האימון של נבחרת ההתעמלות האמנותית הגיבה למדליית הזהב שלהן באליפות העולם: "אין לי קול ואפשר לשמוע, כמה צרחנו"

|
לינוי אשרם (איציק בלניצקי)
לינוי אשרם (איציק בלניצקי)

אחרי התרגילים שהציגה נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית, המאמנות איילת זוסמן ולינוי אשרם עמדו מחובקות מאחורי הקלעים והמתינו לראות איזה ציון יינתן על ידי השופטים. ברגע שהופיע הציון בתרגיל החישוקים המצוין של מתעמלות הנבחרת, זוסמן ואשרם קפצו מאושר, בדיוק כפי שקרה לפני שנתיים כשאשרם זכתה במדליית הזהב האולימפית. אלא שהפעם הן חגגו מדליית זהב היסטורית בקרב רב בתחרות הקבוצתית באליפות העולם.

“אפשר לשמוע על הקול שלי כמה התרגשנו אתמול וכמה צרחנו אתמול”, אמרה לינוי אשרם שנכנסה לצוות האימון של נבחרת ישראל אחרי אולימפיאדת טוקיו. “עשינו הישג היסטורי מטורף. הבנות עובדות קשה ונתנו את כל כולנו כדי שהן יצליחו. אנחנו עדיין לא בשיאנו. יש לפנינו את המשחקים האולימפיים בשנה הבאה, ונמשיך לעבוד קשה ולהשקיע בתקווה להביא הישג גם בפאריס”.

המאמנת אלה סמופלוב סיפרה בדמעות: “יש בי הרבה אושר. אין לי מילים. עבדנו בצוות מבוקר עד לילה כדי להצליח”. בבוקר שאחרי, המתעמלות התעוררו בבית המלון בוולנסיה בידיעה שיש להן עוד גמרים נפרדים על שני התרגילים באליפות העולם ולכן הן צריכות להמשיך להתכונן אליהן, אך היה קשה להסתיר את ההלם מגודל ההישג בקרב רב. “בנות, אתן קולטות מה אנחנו? אלופות עולם”, אמרו זו לזו.

לינוי אשרם מברכת את אלופות העולם

רומי פריצקי סיפרה: “אנחנו כל כך שמחות שהשגנו את ההישג המטורף הזה אחרי כל העבודה הקשה, שהשתלמה בסופו של דבר. אנחנו מודות לכל האנשים שתמכו בנו לאורך הדרך”.

נבחרת ההתעמלות אמנותית (איגוד ההתעמלות)נבחרת ההתעמלות אמנותית (איגוד ההתעמלות)
אסור לפספס
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
נגןויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
ויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
/* LAST / NEXT ROUNDs */