יום חמישי, 22.02.2024 שעה 10:36

"רה"מ והנשיא לא התקשרו לברך, לא מצפות לזה"

נבחרת ההתעמלות האומנותית חזרה מבאקו עם המדליות, המאמנת זוסמן: "השאיפה היא מדליה בפאריס". פריצקי: "גאווה שהנפנו את הדגל". כץ: "החלום - פאריס"

|
זוסמן והמתעמלות, היום (שחר גרוס)
זוסמן והמתעמלות, היום (שחר גרוס)

הצהריים (שלישי) נחתה נבחרת ההתעמלות האומנותית מאליפות אירופה באקו.
אחרי אליפות אירופה המוצלחת בבאקו, נבחרת ההתעמלות האומנותית חזרה היום (שלישי) בצהריים לישראל וזכתה לקבלת פנים. אופיר שחם, דיאנה סברצוב, הדר פרידמן, רומי פריצקי, שני בקנוב וליזה בנצ׳וק זכו במדליית זהב בתרגיל החישוקים הקבוצתי, במדליית כסף בקרב-רב ובמדליית כסף בתרגיל המשולב בכדור וסרט. כמו כן, עדי כץ זכתה בכסף בחישוק.

מאמנת הנבחרת, איילת זוסמן, אמרה ל-ONE: "אלה לא רק הבנות, זה צוות שלם, כל אחת נותנת את שלה וזה מה שמרכיב את הנבחרת. כמובן שהבנות יוצאות ומבצעות והן משתפרות משנה לשנה, אבל אם לא היה צוות כזה לא היו תוצאות כאלו. ברכות? רה״מ והנשיא לא התקשרו לברך, אבל אנחנו לא מחכות לזה. אני חושבת שזה חובה, אבל אנחנו לא מצפות, אנחנו עושות את שלנו".

לקראת המשך ההכנות לאליפות העולם והמשחקים האולימפיים אמרה זוסמן: "תהיה נפילת מתח מאוד קטנה, אנחנו נצא לחופש של שבוע ונחזור כי יש לנו עוד שני גביעי עולם, יש משחקים אולימפיים ויש לנו עכשיו אליפות עולם אז ניתן לגוף קצת לנוח, לראש להשתחרר ונחזור להתאמן. השאיפה היא שתמיד יהיו ציפיות, אבל יש עוד זמן. כמובן שהשאיפה היא מדליה בפאריס".

נבחרת ההתעמלות האומנותית בנתב"ג

זוסמן הוסיפה: "יש לנו כרגע שש בנות ששתיים מתחלפות ביניהן בשני תרגילים, זה מחזק מאוד את הנבחרת. נכון שיש הגבלה באולימפיאדה, אבל אם חס וחלילה משהו קורה צריך שתהיה מחליפה, זה קרה לנו כבר בעבר ואנחנו רוצים שתהיה חמישייה חזקה ושיהיה אפשר להמשיך לעבוד. כל השש באמת מצוינות ונראה, הזמן יעשה את שלו.

הקפטנית רומי פריצקי אמרה: "זה מביא גאווה למדינה שהצלחנו להניף את הדגל ולשיר את ההמנון, אנחנו מאוד מתרגשות שהצלחנו להביא את ההישגים האלו, זו הנתינה העיקרית שלנו כרגע בתור ספורטאיות שמייצגות את המדינה. המטרה שלנו הייתה להטביע חותם ולהראות למה אנחנו מסוגלות, אנחנו מרוצות. זה סוג של רוגע נפשי שיש לנו כבר קריטריון אולימפי, אבל המטרה שלנו היא בכל פעם לתת את המקסימום ולהגיע לתוצאות הכי גבוהות שאנחנו יכולות לדמיין".

קבלת הפנים לנבחרת ההתעמלות האומנותית (שחר גרוס)קבלת הפנים לנבחרת ההתעמלות האומנותית (שחר גרוס)

עדי כץ אמרה: "לזכות במדליה באליפות אירופה מצריך המון עבודה, הרבה שעות באולם וכשיש מטרה אתה צריך לשים אותה מול העיניים. המטרה כרגע זו אליפות העולם והקריטריון שצריך להשיג לפאריס, יש הרבה דברים לשפר. מסר למתעמלות הצעירות שקיבלו את הנבחרת בשדה? אם יש להן חלום שיילכו אחריו וינסו להשיג אותו, החלום שלי הוא להגיע לאולימפיאדת פאריס".

קבלת הפנים לנבחרת ההתעמלות האומנותית (שחר גרוס)קבלת הפנים לנבחרת ההתעמלות האומנותית (שחר גרוס)
אסור לפספס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
נגןכוכב הטיקטוק מגשים חלום וחותם בקבוצה
"הגשמת חלום": כוכב הרשת שהופך לכדורגלן
נגןשחקני ניואל'ס עומדים בתור להצטלם עם מסי
שחקני ניואל'ס עומדים בתור להצטלם עם מסי
נגןאתגר קשוח: שוער אחד מול 200 כדורים
אתגר קשוח: שוער אחד מול 200 כדורים
/* LAST / NEXT ROUNDs */