יום שני, 26.02.2024 שעה 10:28

נבחרי העונה: בחרו את תגלית העונה בליגת הנשים

פרויקט מיוחד של ONE וארגון השחקנים: בוחרים את נשות העונה בכדורגל וגם אתם משתתפים. הפעם: מי התגלית של העונה בליגת העל בכדורגל נשים? הצביעו

|
תגלית העונה (ניסים ימין - גרפיקה)
תגלית העונה (ניסים ימין - גרפיקה)

במסגרת פרויקט נבחרי העונה של ONE בשיתוף עם ארגון השחקנים, הטוטו וחברת הביטוח מגדל, אוהדי והאוהדות הכדורגל בוחרים מי התגלית של העונה בליגת העל לנשים. חברת קרשר ישראל היא זו שנותנת חסותה לבחירת השחקנית. 

הגולשים יהוו 40% מהבחירה, שחקניות הכדורגל בליגת העל לפי הקטגוריה יהוו 50% נוספים מהבחירה ועוד 10% יהיו של ועדה מיוחדת המשותפת לארגון שחקני ושחקניות הכדורגל יחד עם ONE.

מיכאלה וורקו  – מ.ס קריית גת

וורקו היא כישרון אדיר שרבים מאמינים שנראה אותה באירופה בשנים הקרובות. היא טכנית, חכמה, בעלת שליטה מצוינת בכדור ואף יודעת לבשל ולכבוש שערים. כבר בעונתה הראשונה בקבוצה הבוגרת הצליחה לבסס את מקומה בהרכב ולזכות באליפות ראשונה בקריירה כבר בגיל 16.

מיכאלה וורקו (דורון זליקוב)מיכאלה וורקו (דורון זליקוב)

נועה ביטון – מ.כ רמת השרון

ביטון בת ה-18 בעונה אישית נפלאה עשתה קפיצת מדרגה משמעותית השנה. המגנה הימנית היא שחקנית מהירה מאוד עם בעיטה עוצמתית, היא נלחמת על כל כדור ותומכת המון בהתקפה. הייתה פקטור משמעותי ברמת השרון ואף הבקיעה שבעה שערים העונה.

נועה ביטון (דורון זליקוב)נועה ביטון (דורון זליקוב)

הודיה ביטון – מכבי כישרונות חדרה

הודיה ביטון נכון להיום היא מלכת השערים של הקבוצה מחדרה עם 22 שערים העונה בכל המסגרות. השחקנית הצעירה הוכיחה שיש על מי לסמוך בהתקפה החדרתית. עם סגל צעיר יחסית ותקציב צנוע, הודיה הייתה חלק משמעותי בעלייה לפלייאוף העליון כנגד התחזיות.

הודיה ביטון (דורון זליקוב)הודיה ביטון (דורון זליקוב)

בתול דאר חליל – מ.ס קריית גת

השילוב בין הזרות המצוינות לשחקניות צעירות ומבטיחות עבד נפלא השנה בקריית גת. לצד וורקו ובירו, בתול הצליחה גם היא לבסס את מקומה בהרכב כמעט בכל משחקי הליגה בעונתה הראשונה בקבוצה. היא שחקנית מהירה, חזקה, וספורטאית למופת.

בתול דאר חליל (דורון זליקוב)בתול דאר חליל (דורון זליקוב)

אורין בירו – מ.ס קריית גת

כמו חברותיה הצעירות לקבוצה, גם בירו הראתה העונה המון בגרות ואופי בכל רגע שעלתה על הדשא. היא שחקנית קו מצוינת, טכנית, ויודעת להבקיע שערים. כמו וורקו גם היא רשמה אליפות ראשונה כבר בגיל 16, והעתיד נראה מבטיח.

אורין בירו (דורון זליקוב)אורין בירו (דורון זליקוב)
אסור לפספס
נגן למה סון סירב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
למה סון סרב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
/* LAST / NEXT ROUNDs */