יום שני, 26.02.2024 שעה 09:35

אחרי שנתיים: שלזינגר חוזרת להתחרות בסמבו

הג'ודאית האולימפית עם ישראל בלונדון 2012 תעשה קאמבק לענף באליפות אירופה שתתקיים בארץ: "מודעת לכך שאני מהווה השראה עבור ספורטאיות ישראליות"

|
אליס שלזינגר באדום(פרטי)
אליס שלזינגר באדום(פרטי)

לאחר חופשת לידה בת כשנתיים בה לא התחרתה, אליס שלזינגר (35), הג'ודאית האולימפית במשלחת ישראל ללונדון 2012 ובריטניה לריו 2016, תחזור למזרן התחרויות. שלזינגר תשתתף באליפות אירופה בסמבו שתיפתח ביום רביעי הקרוב בהיכל הספורט ברוממה שבחיפה בשיתוף פעולה עם התאחדות הספורט אילת לענפים לא אולימפיים.

שלזינגר תתחרה במשקל של 72 ק"ג ביום התחרויות הראשון. הישגיה הבולטים של שלזינגר בסמבו הם: שלוש מדליות זהב באליפויות העולם (האחרונה באוזבקיסטן 2021), מדליית זהב ומדליית כסף באליפויות אירופה (האחרונה ביוון 2021). באליפות אירופה לבוגרים, בוגרות, ג'וניור, נוער וקדטים לבנים ולבנות ישתתפו כ-550 ספורטאים וספורטאיות מ-30 מדינות.

יומיים לפני פתיחת אליפות אירופה אמרה שלזינגר: "חזרתי לפעילות לפני מספר חודשים ובחודשיים האחרונים הגברתי קצת את הקצב, כאשר חזרה לכושר תחרותי מלא היא תהליך מתמשך ויש לי את הסבלנות המקצועית לכך. אני רוצה להמשיך להתחרות בסמבו ואליפות אירופה היא התחרות הראשונה בתהליך החזרה שלי. אני מודעת לכך שאני מהווה מודל לחיקוי ומקור להשראה לספורטאיות ישראליות צעירות, ומאחר ואליפות אירופה מתקיימת בישראל, החלטתי להתחיל בחזרה לסבב התחרויות כאן”.

אליס שלזינגר (פרטי)אליס שלזינגר (פרטי)
אסור לפספס
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
נגןספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
/* LAST / NEXT ROUNDs */