יום שני, 26.02.2024 שעה 10:48

בתום 120 דקות: אינטר ניצחה את פארמה 1:2

הנראזורי נזקקו לשער של לאוטרו בדקה ה-88 כדי לסחוט הארכה, אך בתוספת הזמן שלטו וניצחו הודות לנגיחה מוצלחת של אצ'רבי, שהעלתה את אינטר שלב בגביע

|
דנילו דיאמברוסיו בפעולה (טוויטר)
דנילו דיאמברוסיו בפעולה (טוויטר)

הגביע האיטלקי לא מאכזב. אמש (שלישי) אינטר ניצחה לאחר משחק דרמטי שהלך ל-120 דקות 1:2 את פארמה, קבוצתו של השוער המיתולוגי ג’יאנלואיג’י בופון, ועלתה לשלב הבא בגביע של ארץ המגף.

כבר משריקת הפתיחה הנראזורי השתלטו על המשחק והחלו ללחוץ את האורחים די מהר, אך למרות שהחזיקו בכדור החבורה של סימאונה אינזאגי לא הצליחה לסכן כ”כ את גי’ג’ בופון. מן העבר השני, פארמה שלא החזיקה בכדור לא התבטלה והייתה מסוכנת בהזמנויות המעטות שלה מול השער של אינטר. התחושה הייתה שאינטר קרובה לשער, אך בדקה ה-38 סטאנקו יוריץ’ הדהים את הסאן סירו והעלה את הצלבנים ל-0:1 מדהים.

המחצית השנייה לא הייתה שונה מקודמתה. אינטר ניהלה את המשחק בחצי המגרש של פארמה, שרק ניסתה להתגונן ולעקוץ כמו שאתה במחצית הראשונה, אך הפעם המשימה הייתה מורכבת יותר. השחקנים של אינזאגי לא היו חדים ולא הצליחו לפרוץ את ההגנה של ג’יג’י בופון, אך כל זה נעלם בדקה ה-88. לאוטרו מרטינס ניצל כדור שניתז מהגנת פארמה, שלח פצצה שהכניעה את השוער בן ה-45 והחזיר את אינטר לחיים עם שער ששלח את המשחק להארכה.

בתוספת הזמן הכושר הגופני נתן את אותותיו, והקבוצה בצהוב הייתה עסוקה בעיקר בהגנה מול הנראזורי אך בדקה ה-110 של המשחק, פרנצ’סקו אצ’רבי השתלט היטב על כדור אוויר בתוך הרחבה, ולא השאיר לבופון שום סיכוי עם נגיחה עוצמתית היישר לרשת.

לאוטרו מרטינס ואדריאן גארסיה במאבק (טוויטר)לאוטרו מרטינס ואדריאן גארסיה במאבק (טוויטר)
אסור לפספס
נגןלמה סון סירב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
למה סון סרב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
/* LAST / NEXT ROUNDs */