יום ראשון, 25.02.2024 שעה 13:01

"ניימאר לא יותר טוב ממני, רק בעל פרופיל גבוה"

כוכב נבחרת גאנה, מוחמד קודוס, בהצהרה לפני פורטוגל: "מה שהופך אותו ליותר טוב ממני, בנתיים, זה שהוא השיג הרבה, אבל גם אני אגיע לשם בקרוב”

|
מוחמד קודוס וניימאר (רויטרס)
מוחמד קודוס וניימאר (רויטרס)

המחזור הראשון של המונדיאל כבר בעיצומו והיום (חמישי) גאנה תתחיל את המסע שלה בגביע העולמי כשתפגוש את פורטוגל. כוכב הנבחרת, מוחמד קודוס, סיפק היום ראיון לא שגרתי לקראת המשחק.

ניימאר לא יותר טוב ממני. הוא פשוט שחקן בעל פרופיל גבוה יותר, זה הכל", פתח קודוס. אגב, השניים נפגשו בעבר במשחק ידידות בין גאנה לברזיל, שם נרשם עימות פיזי בין השניים. “הוא הגן על המדינה שלו אני על שלי. לא הייתי מוכן לתת לו לדחוף אותי. מה שהופך אותו ליותר טוב ממני, בנתיים, זה שהוא השיג הרבה, אבל גם אני אגיע לשם בקרוב”, הוא מבטיח.

כזכור, ברזיל וגאנה נמצאות בבתים 7 ו-8, כך שבמידה ואחת תסיים במקום הראשון והאחרת במקום השני, הם ייפגשו בשמינית הגמר. “נוכל להיפגש שוב. אני וניימאר חלק 2, אני בטוח שהוא יהנה מזה”. 

ניימאר ומוחמד קודוס בעימות (רויטרס)ניימאר ומוחמד קודוס בעימות (רויטרס)

אך לפני שהכוכב של אייאקס יוכל לפנטז על מפגש נוסף מול ניימאר, יש לו משימה לא פשוטה. הכוכבים השחורים יפגשו כאמור את פורטוגל וכריסטיאנו רונאלדו, כשהיריבות הנוספות בבית לא קלות בכלל – אורוגוואי ודרום קוראה. הגנאים מגיעים במונמנטום טוב, זאת אחרי שניצחו 0:2 את שווייץ במשחק הכנה לפני הטורניר. אגב, גם שווייץ נמצאת בבית עם ברזיל, ותוכל לפגוש את הכוכבים השחורים בשמינית אם השתיים יעפילו.

איפה מסי? האוהדים שהפתיעו את הכתב הסיני
אסור לפספס
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
נגןספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
/* LAST / NEXT ROUNDs */