יום שני, 26.02.2024 שעה 08:27

גפן פרימו זכתה בארד בגראנד סלאם אבו דאבי

פתיחה מוצלחת למשלחת הישראלית בתחרות: הג'ודאית עלתה על הפודיום במשקל של עד 52 ק"ג לאחר שניצחה את פביאן קושר השוויצרית באיפון בסיום קרב ארוך

|
גפן פרימו  (איגוד הג'ודו)
גפן פרימו (איגוד הג'ודו)

פתיחה מוצלחת למשלחת הישראלית בגראנד סלאם אבו דאבי, לאחר שהג’ודאית גפן פרימו זכתה היום (שישי) במדליית הארד במשקל של עד 52 ק”ג.

גפן החלה להתחרות בסיבוב השני, שם גברה על בן ליו הסינית, ועלתה לרבע הגמר. בהמשך ניצחה גם את מאשה בלהאוס הגרמנית בווזארי בניקוד זהב לאחר שקרב שהתארך. אלא שפרימו הפסידה בחצי הגמר לאסטרייד גנטו הצרפתית וירדה לקרב על הארד, בו היא הכניעה את פביאן קושר השוויצרית באיפון בקרב ארוך.

המאמן שני הרשקו אמר: “לא פשוט להתחרות אחרי אליפות עולם ארוכה ומתישה. אני שמח מאוד על המדליה של גפן וגאה בה מאוד על כך שמצאה את הכוחות לשים מאחור את האכזבה של ההפסד בקרב על מדליית הארד באליפות העולם, וכעבור 10 ימים לזכות במדליית הארד בגראנד סלאם אחרי יום קרבות איכותי”. 

גפן פרימו ושני הרשקו (איגוד הג'ודו)גפן פרימו ושני הרשקו (איגוד הג'ודו)

גפן פרימו הוסיפה: “היה לי חשוב מאוד לזכות במדליה. אחרי האכזבה מהמקום החמישי באליפות העולם רציתי לממש את היכולת וההכנה הארוכה והאיכותית שעברתי בחודשים האחרונים ולסיים את הנסיעה הזו בטעם טוב. זכייה במדליה בגראנד סלאם באבו דאבי היא תמיד מיוחדת ומרגשת עבורי”.

גפן פרימו על הפודיום (איגוד הג'ודו)גפן פרימו על הפודיום (איגוד הג'ודו)

במשקל של עד 48 ק”ג שירה ראשוני הודחה בקרב הראשון וגם תמר מלכה סיימה בשלב מוקדם. מתן קוקולייב הפסיד בסיבוב השני ב-60 ק”ג, כאשר גם עמית בובוביץ’ ודניאל קפלושניק לא הגיעו לקרבות על מדליה.

אסור לפספס
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
נגןספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
/* LAST / NEXT ROUNDs */