יום ראשון, 25.02.2024 שעה 21:22

שני הרשקו נבחר ליו"ר ועד מאמני הג'ודו באירופה

מינוי יוקרתי למאמן נבחרת ישראל לנשים, שקיבל עמדת כוח משמעותית באיגוד האירופי עם בחירתו לתפקיד: "כבוד גדול. אפעל למען הספורטאים". פונטי בירך

|
שני הרשקו (רדאד ג'בארה)
שני הרשקו (רדאד ג'בארה)

מאמן נבחרת ישראל לנשים בג’ודו, שני הרשקו, זכה היום (חמישי) למינוי יוקרתי לאחר שהנהלת האיגוד האירופי בחרה בו לתפקיד יו”ר ועדת התיאום של דירקטוריון המאמנים בענף.

מאמן נבחרת הנשים יהיה אחראי מעתה לייצג את כל מאמני הג’ודו באירופה מול האיגוד האירופי, כך שאם הם ירצו לשנות דבר מה בחוקה או ביחס כלפי המאמנים הוא יהיה זה שייצג את המאמנים ויעביר זאת להנהלת האיגוד האירופאי.

מדובר בעמדת כוח משמעותית עבור שני הרשקו בן ה-49. מדובר במאמן הישראלי הראשון שהגיע לכהן במעמד שכזה, כאשר לפני כן הישראלי היה חבר בדירקטוריון ועד המאמנים וכעת הוא נבחר לעמוד בראשו.

רז הרשקו עם שני הרשקו ומשה פונטי (איגוד הג'ודו) (מערכת ONE)רז הרשקו עם שני הרשקו ומשה פונטי (איגוד הג'ודו) (מערכת ONE)

יו”ר איגוד הג’ודו משה פונטי בירך: “מדובר בכוח משמעותי למאמנים באירופה ובעולם, זו בחירה נהדרת. מי שיכול לעשות שינוי בענף הם המאמנים. אני בטוח ששני והצוות שלו יעשו את עבודתם נאמנה ואין ספק שזה תפקיד יוקרתי מאוד למאמן ישראלי”.

שני הרשקו אמר: “כבוד גדול להיבחר ולעמוד בראש דירקטוריון המאמנים באירופה, זה תמיד מחמיא שמכירים ביכולות שלך ומבקשים את העזרה והנסיון שלך כדי לקדם את הענף באירופה ובכלל”. 

המאמן הוסיף: “העובדה שבאירופה החליטו לבחור במאמן ישראלי מרגשת אותי מאוד, מעיד על האיכות והמעמד של הג׳ודו הישראלי והכבוד הגדול שנותנים לנו באירופה ובכלל. במסגרת תפקידי אעשה את כל המאמצים על מנת לפעול כדי לשפר את המציאות עבור האיגוד האירופאי ובראש ובראשונה עבור הספורטאיות, הספורטאים והמאמנים שהם המרכיב העיקרי והחשוב ביותר עבור הענף”.

אסור לפספס
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
נגןספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
/* LAST / NEXT ROUNDs */