יום שני, 27.06.2022 שעה 09:19

"רוצה להמשיך לאמן, לא סיימתי עם הנבחרת"

זינדין זידאן הפציץ בראיון לכבוד יום הולדתו ה-50 וסימן את המטרה הבאה. נשיא ההתאחדות, לה גראט: "יום אחד הוא ימונה למאמן הלאומי, לא יודע מתי"

|
זינדין זידאן (רויטרס)
זינדין זידאן (רויטרס)

“אני רוצה להמשיך לאמן, לא סיימתי עם הנבחרת”. אלו היו מילותיו של זינדין זידאן בראיון מיוחד שערך ב’לאקיפ’ לכבוד יום הולדתו ה-50. כזכור, שמו של המאמן הצרפתי קושר לאחרונה יחד עם פאריס סן ז’רמן כמי שאמור לקחת את האלופה המקומית צעד אחד קדימה בזירה הבינלאומית אך לבסוף נראה שזיזו לא יעמוד על הקווים בפארק דה פראנס.

מי שדיבר בנושא, היה נשיא ההתאחדות לכדורגל הצרפתי, נואל לה גארט, שהשאיר הבטחה גדולה: "הוא אדם שאני מעריך, אנחנו לא הולכים להגדיר את הקריירה שלו כשחקן או כמאמן. זינדין זידאן יצטרף יום אחד לנבחרת צרפת כמאמן. מתי? אני לא יודע".

בצרפת וספרד המשיכו לדווח כי המאמן יחכה בסבלנות, שכן כל מינוי לנבחרת יחכה עד לחודש דצמבר. כזכור, יש לציין שבצרפת מעריכים מאוד את דידייה דשאן שזכה עם הנבחרת במונדיאל 2018 ומשם “הרוויח את האופציה לעזוב מתי שירצה” לטענתם, ואולי גם זו הסיבה העיקרית לכך שאקס ריאל מדריד עדיין לא קיבל את התפקיד הנכסף.

דידייה דשאן. הרוויח את הזכות לעזוב מתי שירצה (רויטרס)דידייה דשאן. הרוויח את הזכות לעזוב מתי שירצה (רויטרס)

אדם נוסף שהתראיין בנושא זידאן, הוא נשיא פאריס סן ז’רמן, נאסר אל חלאיפי שהגיב לשמועות אצל ה’מארקה’: "אני רוצה לומר משהו חשוב על זידאן - הוא אדם שאהבתי מאוד כשחקן ואני אוהב אותו כמאמן. יחד עם זאת, מעולם לא דיברנו איתו, ישירות או בעקיפין, ואני מכבד אותו. מכבד הרבה ואנחנו מעריכים אותו מאוד. הרבה דברים יצאו בעיתונות אבל מעולם לא דיברנו איתו".

טרנספר מרקט, תוכנית מספר 4: הפרק המלא
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו