יום שישי, 12.08.2022 שעה 03:08

אטמנוב: אין לי מילים, יש עוד מה לתת בהמשך

המתעמלת אחרי הזכייה בזהב באליפות אירופה: "מרגש ולא צפוי, זה לא נגמר וכבר מסתכלים הלאה". זוסמן: "דריה זו דריה ולינוי זו לינוי. שתיהן מיוחדות"

|
דריה אטמנוב על הפודיום (חגי מיכאלי)
דריה אטמנוב על הפודיום (חגי מיכאלי)

הרגע הגדול שלה: דריה אטמנוב זכתה היום (שבת) במדליית הזהב אחרי ארבעה תרגילים נפלאים בגמר הקרב רב באליפות אירופה, אשר נערכת כאן בתל אביב. המתעמלת הישראלית בת ה-16, שנחשבת כיורשת של לינוי אשרם, התרגשה מאוד בסיום אחרי השמעת ההמנון על הפודיום.

אטמנוב אמרה: “מאוד מרגש ולא צפוי. התכוננו כמו לכל תחרות אחרת, אימונים קשים וזה משתלם בסוף. אני מתרגשת ואין לי מילים. תמיד יש עוד מה לתת, זה לא נגמר ומחר יש עוד יום ועוד גמרים בהמשך. ממשיכים קדימה”. עוד אמרה אלופת אירופה: “היה מדהים, נהניתי בטירוף, הקהל היה חם ותומך. זה עוזר מאוד, היה לי כיף בכל רגע. זו זכות גדולה לעבוד וללמוד מאיילת זוסמן ולינוי אשרם”.

דריה לאחר הזכייה באליפות אירופה בקרב רב

המאמנת איילת זוסמן סיפרה: “דריה עשתה את הבלתי ייאמן. דריה היא מתעמלת צעירה, חדשה ומבטיחה שהביאה את כל היכולות שלה לאליפות אירופה והופיעה נהדר תחת הלחץ וזה הרבה בזכות הקהל. אני מאוד גאה בה. ראיתי מתעמלת שנלחמה על מקומה ומראה מה היא שווה. היא נלחמה בכל תרגיל, לא ויתרה וביצעה את התרגילים שלה מושלם. אני מאושרת בשביל מדינת ישראל, איגוד ההתעמלות והפועל ראשון לציון. הייתה אווירה מדהימה, נהנינו מהקהל”.

“אני לא אוהבת לומר שדריה היא היורשת, אנחנו עוברות ביחד שלב אחר שלב. נסיים את אליפות אירופה, אחר כך נתרכז במשימות הבאות שלנו באליפות העולם ונתקדם צעד אחר צעד. לינוי היא לינוי ודריה היא דריה, כל אחת מהן מיוחדת בצורה שונה”.

דריה אטמנוב על הפודיום (חגי מיכאלי)דריה אטמנוב על הפודיום (חגי מיכאלי)

שר התרבות והספורט, חילי טרופר, לא נותר אדיש להישג האדיר: “שבוע טוב מאוד עם שני הישגים מדהימים לישראל באליפות אירופה הנערכת כאן בארץ! ברכות לדריה אטמנוב בת ה-16 על הישג גדול עם זכייתה במדליית הזהב באליפות אירופה בקרב רב! דריה הביאה ביצוע מרשים והוכיחה כישרון אדיר. דריה, מדינת ישראל גאה בך על הניצחון החשוב ואני בטוח שזו רק תחילתה של הדרך עבורך”.

השר טרופר התייחס כגם להישג האדיר של נבחרת ההתעמלות: “ברכות לנבחרת ההתעמלות הקבוצתית שזכתה במדליית הזהב בקרב רב והוכתרה לאלופת אירופה. מתעמלות מוכשרות שמוכיחות כיצד כישרון, נחישות והתמדה מביאים להישגים גדולים. גאווה אמיתית למדינת ישראל!”. 

גם שר החוץ, יאיר לפיד, בירך: “דריה את אלופה! גאווה ענקית למדינת ישראל”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו