יום ראשון, 25.02.2024 שעה 14:20

כבשו את ההר: אתגר החרמון השישי הושלם

הקיץ נפתח באתר החרמון באתגר מיוחד במינו, כ-500 רצים השתתפו ב"חרמון צ'אלנג" של מרתון ישראל, שנבנה לטובת חובבי האקסטרים אשר כבשו את פסגת ההר

|
אתגר החרמון (sportphotography)
אתגר החרמון (sportphotography)

הקיץ נפתח הבוקר (שישי) באתר החרמון באתגר מיוחד במינו, כ-500 רצים ורצות השתתפו בחרמון צ'אלנג' של מרתון ישראל, שנבנה לטובת האקסטרימיסטים שבחבורה, אשר כבשו את פסגת החרמון ברום 2040 מ' מעל פני הים בזווית טיפוס תלולה, בטמפ' של 20 מעלות.

כששאריות השלג האחרונות, מפנות את מקומן לפריחות ייחודיות ולקרני השמש הטובה, חברת מרתון ישראל הובילה הבוקר בפעם השישית ברציפות את אחד מאירועיי הקונספט החשובים שלה ה'חרמון צ'אלנג''. אירוע יחיד מסוגו בארץ שמתקיים בשיתוף פעולה עם אתר החרמון  המועצה האזורית גולן ומרכז הפועל, חוויה ייחודית של מרוץ אתגרי לפסגת החרמון, 500 רצים ורצות, ביניהם המטפסת האלפינית דניאל וולפסון, אהרון קרוב, קצין צה"ל שנפצע קשה במבצע 'עופרת יצוקה', הורים עם ילדיהם שהפכו את הריצה לדרך חיים ועוד  רבים שלא ויתרו על ההזדמנות לגעת בשמיים, בטיפוס וריצה המשלבת נוף מרהיב, אווירה וחוויה בלתי נשכחת, שלושה מקצים בדרגות קושי שונות, האתגר הוורטיקלי המוביל  בארץ עם טיפוס בזווית של 1000 מ' מצטבר.

"יש משהו באירוע הזה שגורם לנו להתרגש בכל פעם מחדש, אירוע בו האדרנלין מגיע לשמיים בעוצמות בלתי רגילות, האתגר, כשמו כן הוא: לטפס את ההר הגבוה במדינה ולהרגיש שאין דבר העומד בפני הרצון, לעמוד על הפסגה אחרי דרך לא קלה ולהנות מחגיגה שלמה של ריגושים, גיבורים ליום אחד או להרבה יותר. קיום המרוץ באתר החרמון נולד מתוך הרצון לשמר את סמלי המדינה, שהם חלק בלתי נפרד מהמורשת שלנו ובדומה למרוצי הרים יוקרתיים בעולם. חרמון צ'אלנג', הוא אירוע ספורטיבי ייחודי, שמחבר ערכים ויכולות ריצה בשטח מאתגר", ציין עופר פדן, מנכ"ל ובעלים מרתון ישראל.  

חזן:"כשהקהל שר את התקווה היו לי דמעות"


 

אסור לפספס
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
נגןספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
/* LAST / NEXT ROUNDs */