יום שני, 26.02.2024 שעה 09:01

"מה היה קורה אם דגל ישראל היה בצד השני?"

ערן זהבי הגיב על סערת דגל פלסטין שהתנוסס באיילון לצד דגל ישראל: "בצד השני זה לא יכול לקרות, זו הבעיה". סמדג'ה: "יהודים נרצחים וזה מתנוסס"

|
ערן זהבי (איציק בלניצקי)
ערן זהבי (איציק בלניצקי)

מדינת ישראל התעוררה היום (רביעי) למחזה שעורר זעם רב בציבור. מעל כבישי איילון, על אחד הבניינים ליד מתחם הבורסה ברמת גן, התנוסס לו לראווה דגל פלסטין שהוצב ליד דגל ישראל, ומעל הכיתוב: “נועדנו לחיות יחד”. לאחר הסערה הגדולה והתגובות הזועמות למעשה שפוגע ברבים, דגל פלסטין הוסר ונותר רק דגל ישראל מונף.

מי שהגיב לכך הוא ערן זהבי, שכתב: “נגיד שאני מנסה לחשוב ואומר שאהבתי את התמונה כי זה ניסיון לדו-קיום וכל מני כאלה (דו קיום בתוך המדינה שלנו מבורך, אבל עם דגל ישראל). מהר מאוד מתעורר על עצמי וחושב לרגע מה היה קורה לאותו בניין שהיה ממותג בדגל ישראל בצד השני? זה יכול לקרות? זה קרה פעם? לא! פה שורש הבעיה. כשנבין את זה יהיה לנו הרבה יותר קל”.

גם אורן סמדג’ה, מאמן נבחרת הג’ודו, התייחס למקרה: “חזרתי היום לישראל ממחנה אימונים של 10 ימים בגאורגיה וכשראיתי את הדבר הזה לצד דגל ישראל ישר חשבתי על רציחות ופיגועים ביהודים. אני מזהה את הדבר הזה מאירועים מחרידים רק כאשר נרצחים יהודים ואז הוא מתנוסס בצהלות ושמחה. מה שמדהים שמחלקים איתו סוכריות מתוקות”.

האם איביץ׳ וזהבי יחתמו במכבי ת״א?
אסור לפספס
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
נגןספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
/* LAST / NEXT ROUNDs */