יום שני, 08.08.2022 שעה 22:31

ארקיע תטיס את המשלחת האולימפית לפאריס 2024

חברת התעופה חתמה על הסכם חסות עם הוועד האולימפי, לפיו תטיס את המשלחת הישראלית למשחקים בצרפת. ארד: "תמיכתם תסייע בהישגים ובפיתוח כישרונות"

|
חתימת הסכם החסות (עודד קרני, בוועד האולימפי)
חתימת הסכם החסות (עודד קרני, בוועד האולימפי)

‘ארקיע’ והוועד האולימפי בישראל חתמו היום (שלישי) על הסכם חסות רב שנתי, במסגרתו חברת התעופה תהיה החברה הרשמית שתטיס את המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בפאריס 2024.

חברת התעופה תטיס את המשלחות האולימפיות של ישראל למשחקים האירופיים שיהיו בפולין ב-2023 ושנה לאחר מכן תטיס את משלחת ישראל לאירוע הספורט הגדול והיוקרתי בעולם. במסגרת הסכם החסות, סמליל הוועד האולימפי בישראל יוטבע על מטוסי ארקיע ויופץ בכל ערוצי השיווק וההפצה של החברה. 

יעל ארד, יו"ר הוועד האולימפי בישראל, אמרה במעמד חתימת ההסכם: "אנחנו נרגשים מהצטרפותה של חברת ארקיע לנבחרת החברות המסחריות המובילות בישראל בתחומן, שבחרו לתת אמון במשלחת האולימפית של ישראל, ורואות בערכים שמייצגת המשלחת האולימפית של ישראל - מצוינות חסרת גבולות, נחישות וגיוון בחברה הישראלית, ערכים משמעותיים לכל גוף בכל תחום. התמיכה של ארקיע תאפשר לנו בוועד האולימפי להפנות משאבים נוספים לתמיכה בתוכניות ההישגיות שלנו במשלחות האולימפיות לבוגרים, ולא פחות חשוב לכישרונות הנוער שלנו המתכוננים למשחקים האולימפיים בלוס אנג'לס 2028".

יעל ארד (רדאד ג'בארה)יעל ארד (רדאד ג'בארה)

עוז ברלוביץ', מנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל, אמר מיד לאחר חתימת ההסכם: "אנו נרגשים ושמחים שהוועד האולימפי בישראל בחר בנו להוביל את המשלחת של ישראל למשחקים האולימפיים. בחזונה רואה עצמה ארקיע כבית של הספורט הישראלי ושיתוף הפעולה עם הוועד האולימפי בישראל מהווה נדבך מרכזי וחשוב ביותר בחזון זה. נוסף על כך, ארקיע מבקשת לכבד את זכר י"א חללי מינכן ומקווה להטיס את המשלחת הישראלית, הכוללת את משפחות הי”'א, לטקס המרכזי שיתקיים  ב-5 לספטמבר הקרוב במינכן".

מנהל מחלקת הפרויקטים וממונה תחום הספורט בארקיע, צחי וייס, שהיה מיוזמי ההסכם, אמר: "ארקיע גאה ושמחה להיות חלק מהמשפחה העסקית המדהימה של החברות הישראליות התומכות בוועד האולימפי בישראל ובמשלחת לפאריס 2024. תודה לוועד האולימפי בישראל שבחר בנו כשותף עסקי שלו. אנו מאחלים לספורטאים והספורטאיות של ישראל הצלחה רבה בתחרויות הקרבות לקראת המשחקים האולימפיים ובהישגים מרשימים במשחקים האולימפיים עצמם".

גם באימון של מילאן: זלאטן דורס שחקן הגנה
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו