יום חמישי, 22.02.2024 שעה 06:46

אירה וינר: אשרם סיימה את הקריירה כבר מזמן

ההחלטה של האלופה האולימפית על פרישה הגיעה עד לרוסיה, שם עוד לא נרגעו ממה שקרה בטוקיו. מאמנת העל בנבחרת הרוסית: "זכתה במה שמכונה זהב ועזבה"

|
לינוי אשרם ודינה אברינה (רויטרס)
לינוי אשרם ודינה אברינה (רויטרס)

ההחלטה של האלופה האולימפית בהתעמלות אמנותית, לינוי אשרם, לפרוש מקריירה ספורטיבית היום (חמישי) הובילה לגל של דיווחים ברחבי העולם. החדשות הגיעו כמובן גם לרוסיה, בין היתר, ותגובתה של אירה וינר, מאמנת העל של נבחרת רוסיה בהתעמלות אמנותית, לא איחרה לבוא.

אירה וינר הגיבה להחלטתה לפרוש ואמרה בעקיצה: "לינוי אשרם סיימה את הקריירה שלה כבר מזמן. היא הופיעה במשחקים האולימפיים, זכתה במה שמכונה מדליית זהב ועזבה. מבחינתנו, לא מדובר בחדשות".

כזכור, אשרם סיימה במקום הראשון בקרב רב בהתעמלות אמנותית במשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 ושברה את ההגמוניה הרוסית. בעקבות זאת, רוסיה ניסתה לערער על זכייתה של הישראלית, משום שלטענתה דינה אברינה הייתה צריכה לזכות בה, אך זה לא עזר לה.

אשרם בת ה-22 הפכה לישראלית הראשונה והיחידה שזוכה במדליית הזהב האולימפית - הישג ששמור רק לשלושה ספורטאים במדינת ישראל, ביחד עם גל פרידמן וארטיום דולגופיאט. בנוסף להיותה אלופה אולימפית, זכתה בין היתר גם באליפות אירופה ובתואר סגנית אלופת העולם.

נועם כץ:"הרגשה נהדרת,עכשיו נהנים מהגביע"
אסור לפספס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
נגןכוכב הטיקטוק מגשים חלום וחותם בקבוצה
"הגשמת חלום": כוכב הרשת שהופך לכדורגלן
נגןשחקני ניואל'ס עומדים בתור להצטלם עם מסי
שחקני ניואל'ס עומדים בתור להצטלם עם מסי
נגןאתגר קשוח: שוער אחד מול 200 כדורים
אתגר קשוח: שוער אחד מול 200 כדורים
/* LAST / NEXT ROUNDs */