יום שני, 23.05.2022 שעה 20:11

מנפלאות ליגת הנשים: אין בעיה להפסיק משחק

בזמן שבליגת העל שיחקו כרגיל, המשחק בליגת הנשים בין הפועל רעננה לקריית גת הופסק במחצית, לאחר שהשופט קבע כי תנאי מזג האוויר לא מאפשרים לשחק

|
שחקניות קריית גת (שחר גרוס)
שחקניות קריית גת (שחר גרוס)

בהפועל רעננה זועמים על ההתנהלות השופט, רושרוש מג’ד, שהביאה להפסקת המשחק של קבוצת הנשים מול מועדון ספורט קריית גת ביום חמישי האחרון במחצית, כשהתוצאה הייתה 0:0, זאת בעקבות תנאי מזג האוויר.

לדברי, צחי קלפנר, המנהל המקצועי של רעננה: "אנחנו משחקים על מגרש סינטטי, היו כמה דקות של גשם שוטף לפני הפסקת המשחק. אך במחצית הגשם פסק כמעט לחלוטין, כפי שרואים בווידאו המצורף, אך לקראת סוף ההפסקה השופט, רושרוש מג'ד, הודיע לנו לפתע שהחליט לשרוק לסיום בגלל מזג האוויר. לא מובן לנו עד עכשיו, מדוע השופט החליט על הפסקת המשחק. לא הייתה בעיה להמשיך אותו".

המגרש של רעננה (נשים)

לפי הווידאו שרעננה מציגים, שצולם בהפסקת המשחק, לא הייתה כול בעיה להמשיך במשחק. אנשי רעננה הרימו טלפון למשבץ השופטים בליגת הנשים, חיים ליפקוביץ', ואמרו לו שלא היה צריך להפסיק את ההתמודדות. המשבץ שוחח עם השופט, מג'ד, אך גם אם היה רוצה להמשיך את המשחק, הוא לא היה יכול כיוון שבקריית גת השחקניות התלבשו ישר אחרי ההחלטה על הפסקת המשחק, וחלקן אף עזבו את המגרש ברעננה.

מבחינת קריית גת, ההפסקה הייתה מתאימה, כי היו לקבוצה שחקניות מורחקות, והמשחק המופסק הזה נחשב להם בספירה. אין ספק, שאם בליגת העל היו מפסיקים משחק, כאשר לפי התנאים היה אפשר להמשיך לשחק, לא היה סיכוי שזה יעבור בשקט, אך בליגת הנשים ראינו כבר שהכול עובר, הכול מתקבל,  ולצעירנו לאף אחד לא בדיוק אכפת מה קורה שם.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב