יום רביעי, 06.07.2022 שעה 22:29

מאומת רביעי לקורונה בנבחרת ישראל בכדוריד

אחרי טפר, נציה, וניזרי, גם שמיר חולה בנגיף. הנבחרת תאלץ להסתדר ללא השחקנים בטורניר מוקדמות אליפות העולם ברומניה. קפריסין תספוג הפסדים טכניים

|
משמאל יהב שמיר, דן טפר ואורון ברגיל (צילום עודד קרני איגוד הכדוריד)
משמאל יהב שמיר, דן טפר ואורון ברגיל (צילום עודד קרני איגוד הכדוריד)

מאומת רביעי לקורונה בנבחרת ישראל בכדוריד. אחרי שדן טפר, שניר נציה ונדב ניזרי נמצאו כמאומתים לנגיף, לפני משחק ההכנה בסקופיה מול צפון מקדוניה היום (חמישי) התקבלה ברומניה התשובה לבדיקה השנייה של השוער יהב שמיר - וגם הוא מאומת לנגיף.

נבחרת ישראל תאלץ לשחק בלי שני השוערים הבכירים שלה - טפר שמשחק בליגה הראשונה בצרפת במדי סראן, ושמיר שמשחק באלופת שווייץ, וינטרטור. אורון ברגיל, שוערה של מ.כ חולון, ועוז יצחק, שוערה של הפועל אשדוד, שהוקפצו לסגל הבכיר והגיעו אמש ישירות לרומניה - יהיו השוערים בטורניר.

נבחרת ישראל בכדוריד (הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)נבחרת ישראל בכדוריד (הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)

בכך לא תמו ענייני הקורונה. נבחרת קפריסין הודיעה שלא תשתתף בטורניר מוקדמות אליפות העולם ברומניה - בעקבות הימצאות של תשעה מאומתים לקורונה. המשמעות היא ששלוש נבחרות בלבד ישתתפו בטורניר ונבחרת ישראל תקיים שני משחקים – המפגש מול רומניה מחר (שישי), והמפגש מול מולדובה בשבת. שתי הראשונות יעפילו לשלב המוקדמות השני. קפריסין תספוג הפסדים טכניים.

אמש, הודיעו האיגודים העולמי והאירופי כי במהלך כל בוקר של יום משחקים תיערך בדיקת קורונה לשחקנים ולצוותים. נכון לאתמול, בוטלו חמישה משחקי נבחרות ברחבי אירופה עקב התפרצות האומיקרון. כזכור, גם בקמפיין מוקדמות אליפות העולם לפני שנתיים, בו נבחרת ישראל סיימה במקום הראשון והעפילה שלב - השלב השני כבר בוטל עקב התפרצות הקורונה.

נבחרת ישראל (צילום: עודד קרני איגוד הכדוריד)נבחרת ישראל (צילום: עודד קרני איגוד הכדוריד)

מלבד השוערים, אל הסגל הבכיר הוקפץ גם אלון אוברמן, שחקן הפינה של בני הרצליה, שיחליף את ניזרי. בעמדת הפיבוט, לנבחרת יש שלושה שחקנים מלבד נציה (הקפטן דניאל שקלים, תומר בודנהיימר ואור ממן). למרות הדאגה, בנבחרת מדווחים על אווירה טובה באופן יחסי, והתמקדות במשימה עצמה - בתקווה כמובן שהבדיקות מחר ובשבת ייצאו שליליות, לצד איחולי בריאות.

מי שעובד עם השוערים בנבחרת הוא יוליאן סטראט, שוער העבר של מכבי ראשל"צ, שבעברו שיחק ברומניה, וכעת יצטרך להביא את ברגיל ואת עוז יצחק להציג יכולת שיא בשני המשחקים. עבור ברגיל יהיה מדובר במשחק ראשון במדים הלאומיים, אחרי ששיחק בנבחרות הצעירות. עוז יצחק כבר השתתף במשחקי ההכנה של הנבחרת מול איטליה לפני כחודשיים.

נבחרת ישראל בכדוריד (באדיבות איגוד הכדוריד של פורטוגל)נבחרת ישראל בכדוריד (באדיבות איגוד הכדוריד של פורטוגל)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו